کرونا همچنان می‌تازد/ ۲۷۲ نفر در یک روز فوت کردند!


پایگاه خبری لقمه: سخنگوی وزیر بهداشت از رکورد جدید کرونا و فوت ۲۷۲ نفر بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لقمه، سیما سادات لاری سخنگوی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در گفتگوی تلفنی خود در بعدازظهر دوشنبه  ۲۱ مهر ماه گفت: ۴۲۰۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شدند و به همین دلیل آمار مبتلایان تا امروز، به ۵۰۴ هزار و۲۸۱ نفر رسیده است. همچنین ۲۷۲ بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته فوت کردند و بر این اساس آمار فوتی‌ها تاکنون به ۲۸ هزار و ۸۱۶ نفر رسیده است.

وی همچنین بیان کرد: تاکنون ۴۰۹ هزار و ۱۲۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در کشور بهبود یافته‌اند و در حال حاضر ۴۵۳۳ نفر از بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند. همچنین ۴ میلیون و ۳۴۰ هزار و ۸۳۱ مورد تست تشخیصی کرونا در کشور انجام شده است.

سخنگوی وزارت بهداشت درباره وضعیت شهرهای کشور گفت: استان‌های تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان و یزد در وضعیت قرمز قرار دارند. استان‌های کردستان، هرمزگان، فارس و گلستان نیز در وضعیت هشدار قرار دارند.

 

شما هم می توانید در انتهای همین مطلب نظرتان را با دیگران در میان بگذارید.

 بازگشت به صفحه نخست

در تاریخ ۱۳۹۹ دوشنبه ۲۱ مهر
کدخبر:14152منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۹ بيست و يکم مهرلینک خبر: http://www.loghmeh.ir/Pages/News-14152.aspx
پیاده سازی شده با نرم افزار تحریریه، شرکت نرم افزاری الفبای ایده برتر