انتقاد رئیس اتحادیه از برگزاری مجالس در دفاتر اسناد رسمی!/کرونا عده ای از تالارداران را ورشکست کرده است


نائب رئیس اتاق اصناف تهران از ورشکستگی برخی از اعضای اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس تهران در پی تعطیلی های مداورم کرونایی خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری لقمه، خسرو ابراهیمی‌نیا نائب رئیس اتاق اصناف تهران و رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس تهران در مورد وضعیت فعلی سالن‌های پذیرایی با گذشت نزدیک به 2سال از همه‌گیری ویروس کرونا گفت: در شرایط کنونی سالن‌های پذیرایی به هیچ وجه وضعیت خوبی ندارند. متأسفانه یک سال و نیم قبل تصمیمی برای تعطیلی سالن‌های پذیرایی گرفته شد و به نظر می‌رسد، این تصمیم خیلی کارشناسانه نبوده است زیرا مسئولان سالن‌های پذیرایی، مکان کارشان را به سرویس‌های بهداشتی متعدد و مناسب و پرسنل آموزش‌دیده مجهز کرده‌اند.

وی با بیان اینکه سالن داران متخصصان برگزاری مجالس هستند اظهار داشت: تالارهای پذیرائی با توجه به برخورداری از سالن‌های بزرگی که امکان حفظ فاصله اجتماعی را فراهم کرده‌اند، شرایط لازم برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را دارند. 

خسرو ابراهیمی‌نیا در ادامه تصریح کرد: متأسفانه با تعطیلی سالن‌های پذیرایی برخی از اعضای اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس تهران کاملا ورشکسته شدند و شاهد درگیری برخی از مالکان و مستأجران بودیم.در همین مدت فرهنگ مردم عوض شد به گونه‌ای که آنها مهمانی‌هایشان را در باغ‌های اطراف تهران و دفاتر اسناد رسمی کشور برگزار می‌کنند.

وی با نگاهی انتقادی ادامه داد: امروزه برخی از دفاتر اسناد رسمی کشور اگرچه تابلوی دفترخانه را در سردر مرکز کارشان وصل کرده‌اند اما مراسم‌هایی را برگزار می‌کنند.آنها فاقد تجهیزات مناسب بودند و به گونه‌ای موجب گسترش ابتلا به ویروس کرونا شدند.

به هر جهت ما امیدواریم که با توجه به وعده‌های رئیس جمهور فعلی، میزان و درصد واکسیناسیون اقشار مختلف جامعه به اندازه‌ای برسد که شاهد گشایش و رونق  سالن‌های پذیرایی باشیم.

رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس تهران در پاسخ به اینکه شنیده شده است که برخی از تالارهای پذیرایی تغییر کاربری داده‌اند، گفت: تغییر کاربری برخی از تالارهای پذیرایی درست است اما تعداد افرادی که اقدام به این کار کرده‌اند،زیاد نیست.

 

خبرنگار: نسرین خدایاری

بازگشت به صفحه نخست 

 

در تاریخ ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ شهريور
کدخبر:14436منبع:تاریخ انتشار:۱۴۰۰ هفدهم شهريورلینک خبر: http://www.loghmeh.ir/Pages/News-14436.aspx
پیاده سازی شده با نرم افزار تحریریه، شرکت نرم افزاری الفبای ایده برتر