چگونه زیتون پرورده تهیه کنیم خیلی از کدبانوهای ایرانی دوست دارند همراه با غذایی که خودشان درست می‌کنند، چاشنی غذای‌شان هم دستپخت خودشان باشد. پس اگر شما هم دوست دارید زیتون پرورده را در خانه درست کنید با ما همراه باشید.
سالادی متفاوت؛ سالاد کلم با نخود و ذرت بیشتر آنهایی که تازه شروع به رژیم گرفتن می‌کنند، از اینکه با سالاد به عنوان وعده غذایی سیر نمی‌شوند، شاکی هستند. اگر شما هم از این دست افراد هستید، این سالاد را امتحان کنید.
سمبوسه ترکیه‌ای؛ بورک ترکیه‌ای‌ها مدلی سمبوسه دارند که به جای نان با خمیر خاصی به نام یوفکا آن را می‌پیچند و بورک نام دارد.
ترامیسو با دستور سرآشپز لقمه ترامیسو یک دسر محبوب ایتالیایی است که به صورت های مختلف تهیه و سرو می شود، اما در اینجا با دستور اختصاصی سرآشپز لقمه برای این دسر آشنا می شوید.
میگوی کبابی با سبزیجات تازه با دستور سرآشپز لقمه گوشت میگو از نقطه نظر پروتئین بسیار غنی و نسبت به گوشت دام های کشتاری دارای میزان پروتئین بیشتری است، به همین علت بهتر است آن را کباب کرده و میل کنید.
اختصاصی لقمه طرز تهیه نان شیرینی زنجبیلی+ خواص این گیاه قرآنی این روزها در بازارهای میوه و تره بار، زنجبیل یکی از "گیاهان قرآنی" به وفور یافت می‌شود که به راحتی می توان آن را تهیه و می‌توان با آن نان شیرینی زنجبیلی درست کرد.
ماکارونی با مرغ و پنیر با دستور سرآشپز لقمه مردم ایران، در بیشتر موارد ماکارونی را با گوشت قرمز و رب گوجه فرنگی یا گوجه فرنگی تهیه می کنند، اما استفاده از گوشت سفید به جای گوشت قرمز باعث سالم‌تر شدن این غذا شده و همچنین می توان با تغییر رویه ته . . .
صفحه 151 از 152  اول  قبلی   143    144    145    146    147    148    149    150    151    152   بعدی  
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  تاثیر كفیر بر پوست و مو یكی از نوشیدنی‌‌های بسیار مفید كه در بحث تغذیه بسی...

  تا گرسنه نشده اید، غذا نخورید پایگاه خبری لقمه:تازه ترین مطالعات محققان غربی موی...

  10 راه پنهانی برای افزایش كلسیم دریافت كافی كلسیم برای جلوگیری از ابتلا به پوكی اس...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

حامیان