غذاهای نذری در ایران/3 آش نذری به سبک گیلانی ها این آش از مغذی‏ ترین و خوش ‏مزه‏ ترین آش ‏های ایرانی است که یک ظرف از آن با یک تکه ‏نان می ‏تواند غذای کاملی از نظر تغذیه ‏ای باشد.
غذاهای نذری در ایران/4 فسنجان نذری در سرسبزترین منطقه ایران گیلانی ها در عزاداری ها و ایام محرم هم به عنوان نذری، خورش فسنجان می پزند، البته این خورش با توجه به ذائقه افراد آن منطقه یا خانواده، با چاشنی ها و طعم های مختلف طبخ می شود.
غذاهای نذری در ایران/2 زرشک پلو با مرغ با دستور سرآشپز لقمه قدمت زرشک پلو با مرغ نذری به اندازه قیمه نیست اما این غذا هم نوعی غذای نذری در برخی از شهرها به حساب می آید و آمار طبخش، حتی از قیمه و قورمه سبزی هم بالاتر زده است.
سوپ رشته فرنگی رژیمی با دستور سرآشپز لقمه طب امروز خاصیت شفا بخش سوپ را تائید می کند. سوپی که از سبزیجات درست شده ارزش غذایی زیادی دارد، این غذا مقدار فراوانی پروتین، هایدوکاربن، ویتامین و مواد معدنی در خود دارد.
غذاهای نذری در ایران/1 قیمه نذری با دستور سرآشپز لقمه در ماه محرم هر شهر ایران، حال و هوای خودش را دارد و غذاهای نذری آنها هم برگرفته از همین حال و هوا است.
چگونه کیک خرما درست کنیم + خواص خرما خرما غذایی پرانرژی است اما به دلیل کم بودن اسیدهای آمینه موجود در آن، نمی توان از خرما به عنوان منبع تغذیه ای پروتئین استفاده کرد.
ماکارونی با مرغ و کرم ترخان با دستور سرآشپز لقمه یکی از رایج‌ترین سس‌هایی که پاستا را با آن مصرف می کنند، سس سفید است. مهم نیست که از چه نوع پاستایی استفاده می‌کنید اما برای پاستا با مرغ معمولاً پاستاهای فنری مناسب‌تر هستند.
صفحه 151 از 154  اول  قبلی   145    146    147    148    149    150    151    152    153    154   بعدی  
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  داروهای گیاهی هم عوارض دارند/ عطاری‌ها سرخود تجویز نکنند رئیس جامعه متخصصان داخلی ایران گفت: داروهای گیاهی ...

  اگر جدی نگیرید، دندان های تان را به خطر انداخته اید حداقل یك بار جرم گیری در سال ضروری است، حتی هر 6 م...

  دانستنی های بهداشتی سفره ای در گذشته بیشتر از سفره ‏های حصیری و پارچه ای استفا...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

حامیان