چند درصد از کالاهای اساسی با ارز نیمایی و ترجیحی وارد می شوند؟ پایگاه خبری لقمه: گرچه هنوز تکلیف حذف ارز ۴۲۰۰ مشخص نیست اما در آستانه تصمیم‌گیری در این رابطه، سهم واردات اقلام اساسی با ارز ترجیحی تا چند برابر ارز نیمایی سنگین‌تر است، به طوری که فقط ۲۰ درصد ارزش د . . .
پیمان پاک در غیرمحرمانه مطرح کرد: برای رقابت پذیر بودن صنعت و تولیدات داخلی کشور سیاست حکمرانی نیاز به اصلاح دارد رئیس سازمان توسعه تجارت کشور اظهار داشت: تا اصلاح سیاست حکمرانی صورت نگیرند، وضعیت ما هر دولتی با هر رویکردی با هر جناح و هر نگاهی وضعیت بدین شکل خواهد بود.
احتمال افزایش قیمت خرید تضمینی گندم پایگاه خبری لقمه: در شرایط کنونی قیمت خرید تضمینی گندم در ایران ۷۵۰۰ تومان تعیین شده و از آنجایی که از ابتدای سال ۱۴۰۰ قیمت گندم در بازار جهانی ۲۵ درصد تاکنون گران شده، این احتمال وجود دارد که تا شروع . . .
تراکنش‌های بانکی زیر ذره‌بین قانون پایگاه خبری لقمه: نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو و بر اساس قانون مالیات بر عایدی تاکید کرد که ازاین‌پس همه تراکنش‌های بانکی قابل رصد خواهد بود.
خانه ملت بورس را سروسامان می‌دهد پایگاه خبری لقمه: سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو از اصلاح قانون بورس و اوراق بهادار خبر داد و ابراز امیدواری کرد با احصای مشکلات، معضلات قبلی که برای مردم در بورس رخ داده بود، . . .
استفاده از از ظرفیت بورس کالای کشور می توان برای کشف قیمت زعفران پایگاه خبری لقمه: سیداحسان مصطفوی رییس سازمان جهانی مدیریت و تولید زعفران (OSEC) با اشاره به اینکه از پتانسیل‌های موجود در فاروج می‌توان برای ساخت انبارهای بورس زعفران بهره برد تا کشاورزان و زعفرانکار . . .
واکاوی مدیریت منابع آبی و کنترل سیلاب ها به رادیو ایران رسید پایگاه خبری لقمه: برنامه «ایران امروز» با حضور کارشناسان و صاحب نظران به بررسی مدیریت منابع آبی و کنترل سیلاب ها در کشور می پردازد.
صفحه 1 از 12   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی
اولین شب یلدای قرن را چگونه می گذرانید؟
 

 

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  چیپس‌های سرطان‌زا نخورید دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان چیپس و اسن...

  نکاتی درباره سوپ های آماده سوپی که در منزل تهیه می‌شود ترکیبات آن در اختیار خ...

  چرا نباید نودل بخورید در اینجا 10 دلیل برای اینکه چرا باید از خوردن نود...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت