لاغری و تناسب وزن با پاکسازی کبد پایگاه خبری لقمه: اگرچه پاکسازی کبد روشی موثر برای کاهش وزن است اما نباید این کار را به صورت نادرست یا فقط به دلیل کاهش وزن انجام دهید. پیش از انجام این کار بهتر است با پزشک خود مشورت کرده و درباره چی . . .
احکام مراجع تقلید برای روزه در ایام کرونا پایگاه خبری لقمه: مراجع عظام تقلید در خصوص روزه داری در دوران کرونا نظرات فقهی خود را ارایه کرده اند.
تعلل عراقی ها در آزادسازی پول ایران/فهرست کالاهای درخواستی ایران پایگاه خبری لقمه: به رغم اعلام برخی از مقامات ایرانی و عراقی، هنوز هم خبرهای ضد و نقیضی در مورد آزادسازی پول ایران در عراق و روش های آن شنیده می شود و کار تبادل کالا را بین این دو کشور پیچیده تر می کن . . .
گزارشی از توزیع کالاهای اساسی در آستانه نوروز؛ مواجهه مردم با خرید شب عید چگونه است/ توزیع کالاها توسط کاسبان امین پایگاه خبری لقمه: در قالب طرح «کاسبان امین»، کسبه امین در سراسر کشور توسط اتاق اصناف شناسایی می‌شوند و کالاهای اساسی مثل روغن، شکر و مرغ جهت توزیع، در اختیارشان قرار می‌گیرد.
عوامل گرانی میوه چیست/اجاره بهای نجومی مغازه ها یا افزایش هزینه تولید و حمل و نقل پایگاه خبری لقمه: محصولی که در مراکز عمده فروشی عرضه می شود با حدود ۳۰ تا ۳۵ درصد سود باید به مصرف کننده نهایی عرضه شود اما متأسفانه می‌بینیم گاهی تا سه الی چهار برابر قیمت عمده فروشی در مغازه‌ها به . . .
واکسن روسی خطرناک یا غیر شفاف؟ پایگاه خبری لقمه:واکسن روسی فاز‌های آزمایشی را با موفقیت به اتمام رسانده و عدم خطرآفرینی آن به اثبات رسیده است، هرچند میزان ایمنی زایی به واسط تزریق این واکسن مورد تایید هیچ نهاد بین المللی قرار نگرفت . . .
صفحه 1 از 76   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  از سفره یک بار مصرف استفاده نکنید در صورت ریختن غذا در سفره حتما آن را به طور کامل ب...

  یک نکته تغذیه‌ای دخترانه برای سلامت جنسی پژوهش های محققان انگلیسی نشان می دهد دخترانی که در...

  مبارزه با بوی بد بدن مواد غذایی که می‌خوریم، تأثیر مستقیم بر بوی بد بدن...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت