جزئیات کاهش ساعت کار ادارات و تغییر ساعت اجرای طرح ترافیک+ فهرست مشاغل فعال در شهرهای قرمز جزئیات کاهش ساعت ادارات به استانداران سراسر کشور، ابلاغ شد و بر اساس آخرین مصوبات ستاد ملی کرونا تنها گروه شغلی یک در شهر‌های قرمز امکان فعالیت دارند.
دلتا کرونا در کمین ۱۲۰ شهر قرمز/لطفا ماسک بزنیم مردم بیش از ۱۲۰ شهر دارای وضعیت قرمز کرونایی در خطر ابتلا به ویروس جدید موسوم به دلتا کرونا هستند.
کاهش کارایی واکسن در جهش هندی کرونا/ علائم و ویژگی‌های کرونا هندی پایگاه خبری لقمه: بر اساس اطلاعات محدود اعلام می‌شود که کیفیت واکسن‌ها می‌تواند ۵۰ درصد نسبت به این واریانت جدید کاهش یابد اما، حتی اگر واکسن‌ها کفایت ایده‌آل نداشته باشند بازهم می‌توانند از ابتلای شد . . .
لاغری و تناسب وزن با پاکسازی کبد پایگاه خبری لقمه: اگرچه پاکسازی کبد روشی موثر برای کاهش وزن است اما نباید این کار را به صورت نادرست یا فقط به دلیل کاهش وزن انجام دهید. پیش از انجام این کار بهتر است با پزشک خود مشورت کرده و درباره چی . . .
احکام مراجع تقلید برای روزه در ایام کرونا پایگاه خبری لقمه: مراجع عظام تقلید در خصوص روزه داری در دوران کرونا نظرات فقهی خود را ارایه کرده اند.
تعلل عراقی ها در آزادسازی پول ایران/فهرست کالاهای درخواستی ایران پایگاه خبری لقمه: به رغم اعلام برخی از مقامات ایرانی و عراقی، هنوز هم خبرهای ضد و نقیضی در مورد آزادسازی پول ایران در عراق و روش های آن شنیده می شود و کار تبادل کالا را بین این دو کشور پیچیده تر می کن . . .
صفحه 1 از 76   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  خوراکی هایی که زنان را سرد می کند مزاج زنان سردتر از مردان است و برای حفظ سلامتی خو...

  تأثیر شیر مادر بر رشد کودک

  آیا ماءالشعیر برای سلامتی مفید است؟ ماءالشعیر یکی از نوشیدنی‌های معمول است که از جوانه...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت