شیرخام گران شد/قیمت هر کیلو ۴۱۵۰ تومان پایگاه خبری لقمه: رییس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران دلایل افزایش قیمت شیرخام را توضیح داد.
ادعای چین در مورد وجود ویروس کرونا در غذای وارداتی پایگاه خبری لقمه:شرکای تجاری چین از این ادعا به خشم آمده و آن را اعمال محدودیت تجاری و نحوه بازرسی واردات توسط مقامات گمرکی و بهداشتی این کشور فراتر از استاندارد جهانی می دانند.
سودآوری در انتظار حاضران در بازار سرمایه؛ علیرضا کدیور: زمان خوبی برای سرمایه گذاری در بازار سرمایه است پایگاه خبری لقمه: یک کارشناس بارار سرمایه آینده وضعیت بازار سرمایه را روشن پیش بینی کرد و فروش سهام در مقطع فعلی را صحصح ندانست.
ایرج حریرچی: تست و داروی کرونا رایگان می شود معاون کل وزارت بهداشت گفت: به زودی پنج هزار مرکز بهداشتی، از مردم تست رایگان کرونا می‌گیرند.
منتصر کوهساری: ترخیص کالاها در بنادر محدودیتی ندارند/ بندر امام رتبه اول در دپوی کالا پایگاه خبری لقمه: معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی تاکید کرد در ترخیص کالاهای موجود در بنادر کشور هیچ محدودیتی وجود ندارد و در اسرع وقت کالاها تخلیه می شوند.
منصور پوریان: ممنوعیت صادرات رسمی و گرانی دلار دلایل اصلی قاچاق دام پایگاه خبری لقمه:رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور بر ممنوعیت صادرات دام و افزایش قیمت دلار به عنوان دو دلیل اصلی رونق قاچاق دام زنده تاکید کرد.
آیا ایران از شرکت فایزر واکسن کرونا را می خرد؟ ایرج حریرچی گفت: جمهوری اسلامی و وزارت بهداشت اقدامات لازم را انجام داده‌انداما اینکه از چه شرکتی واکسن را خریداری کنیم هنوز مشخص نیست.
صفحه 1 از 1542   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  جلوگیری از سردرد در ماه رمضان با نوشیدن چای سبز لقمه: در ماه رمضان برای جلوگیری از سردرد، چای سبز ...

  ضد عفونی کردن میوه و سبزی برای سیزده بدر لقمه: سبزیجات یکی از فسادپذیرترین محصولات کشاورزی ...

  بهترین زمان برای خوردن سالاد مسئله مهمی که مورد سؤال بسیاری از افراد می‌باشد، ب...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت