دبیر انجمن واردکنندگان برنج مطرح کرد: انتقاد از عدم تطابق سیاست کالایی با آمارها مسیح کشاورز گفت: متاسفانه در کشور ما اتخاذ برخی تصمیمات درخصوص مواد غذایی و محصولات کشاورزی مغایر با شرایط حساس فعلی است.
کاریکاتور شکست کرونا با رعایت جدی اصول بهداشتی پایگاه خبری لقمه: کرونا با رعایت قرنطینه خانگی به همراه تلاش مدافعان سلامت شکست خواهد خورد.
سه استراتژی ممکن برای برخورد با همه‌گیری کرونا در ایران پایگاه خبری لقمه: اتخاذ یک سیاست تهاجمی که مانند کشورهای چین و کره ظرف سه ماه بیماری را تقریبا ریشه کن کند و ما را به زندگی عادی برگرداند بسیار بهتر از ماه‌ها زندگی در ترس با عواقبی غیرقابل پیش بینی ا . . .
اردکانیان: افزایش ۴۰ درصدی مصرف آب در بعضی از مناطق کشور نسبت به سال گذشته پایگاه خبری لقمه: وزیر نیرو گفت: متوسط مصرف آب در کل کشور ۱۲ درصد بیشتر از سال گذشته در مدت مشابه بوده است در حالی که در برخی مناطق شاهد افزایش ۴۰ درصدی آن بوده ایم.
رقابت داوران دستپخت با یکدیگر بعد از چند فصل از مسابقه «دستپخت» بالاخره داوران این مسابقه هم آشپزی کرده و با هم به رقابت پرداختند.
7 میلیون دلار اهدایی ژاپن برای مقابله با همه گیری ویروس کرونا به ایران چگونه هزینه می شود پایگاه خبری لقمه: بنابر اطلاعیه برنامه جهانی غذا سازمان ملل متحد(WFP) در ایرانکمک 7 میلیون دلاری برای پاسخ به عملیات مقابله با همه گیری کووید-19 از طریق حمایت از کارکنان بخش سلامت ایران و نیز تقویت مق . . .
رئیس کمیسیون تسهیل تجارت مطرح کرد تردید در مورد بسته حمایتی دولت از صادرات پایگاه خبری لقمه: محمد لاهوتی با اشاره به تجربه دو سال اخیر دولت در مورد بسته حمایتی دولت از صادرات، نتیجه بخشی دستور اخیر جهانگیری را مورد تردید خواند.
صفحه 1 از 1527   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  6 راز خوراکی برای سرما نخوردن اگر تصور می‌کنید نمی‌شود زمستان را بدون سرماخوردگی...

  چگونه کودک را به خوردن میوه و سبزی ترغیب کنیم؟ تغذیه ناسالم دلیل اصلی افزایش هزینه‌های سلامت در ب...

  تاثیر طب سنتی در ناباروری جالب است بدانید در گزارشی که وزارت بهداشت استرالیا...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت