«گولاچ» نان ویژه سمنانی‌ها در شب‌های قدر پایگاه خبری لقمه: «گولاچ» نان محلی و نذری سمنانی‌هاست که در آیین «برات» که در شب‌های قدر برگزار می‌شود، برای شادی روح اموات خیرات می‌شود.
تاثیر ورزش بر حذف چربی های کبد پایگاه خبری لقمه: اغلب به بیماران مبتلا به بیماری کبد چرب غیر الکلی توصیه می شود وزن خود را کاهش دهند، اما انجام این کار دشوار است و زمان زیادی را می طلبد.
عمر طولانی‌تر با کاهش کالری و کمتر خوردن! پایگاه خبری لقمه: به گفته محققان، کلید زندگی طولانی تر می تواند کمتر خوردن باشد.
اینفوگرافیک/ آسنایی با ۸ ماده غذایی ضد سرطان پایگاه خبری لقمه: مواد غذایی را که باعث پیشگیری در ابتلا به سرطان می‌شود، بشناسید.
آیا جراحی کاهش وزن باعث افزایش طول عمر می شود؟ پایگاه خبری لقمه: به خوبی مشخص شده است که چاقی باعث افزایش خطر ابتلا به سایر بیماری های مزمن در فرد می شود.
آشنایی با غذاهای مخصوص روزهای سرد سال پایگاه خبری لقمه: هوا که سرد می شود، لازم است قوای جسمانی نیز تحمل سرما را داشته باشد. از همین رو، خوردن غذاهای ویژه این روزها، توصیه می‌شود.
یافته های جدید درباره نوشیدنی های رژیمی پایگاه خبری لقمه: اگر دچار بی اختیاری ادرار هستید و نگران این هستید که نوشیدنی های رژیمی ممکن است اوضاع را بدتر کنند، تحقیقات جدید نشان می دهد که احتمالا تاثیر چندانی ندارند.
صفحه 1 از 133   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  تدابیر غذایی در فصل زمستان هر فصلی دارای مزاج است. مزاج فصل زمستان سرد و تر ا...

  لواشک چاق می کند یا لاغر؟ مدیر گروه تغذیه بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران گف...

  بخور نخورهای اضطراب و افسردگی در موارد اضطراب و افسردگی شدید حتماً باید درمان دا...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت