عادت های غذایی غلط را بشناسید پایگاه خبری لقمه: به یاد داشته باشید که هر چقدر اطراف خود را از مواد غذایی مختلف خالی نگه دارید ، کمتر احساس گرسنگی می‌کنید و می‌توانید بدنی سالم داشته باشید.
پیشگیری از بروز حملات قلبی باخوردن 3فنجان قهوه در روز پایگاه خبری لقمه: نوشیدن ۳ تا ۵ فنجان قهوه در روز از خطر انسداد شریان‌ها و بروز حملات قلبی می‌کاهد. انسداد شریان‌ها باعث لختگی خون و بروز حملات قلبی می‌شود.
بایدها و نبایدهای انجام لامینیت پایگاه خبری لقمه: دبیر علمی و اجرایی ششمین همایش زیبایی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران بایدها و نبایدهای انجام لامینیت را تشریح کرد.
بدنتان را با این نوشیدنی در برابر بیماری ها واکسینه کنید پایگاه خبری لقمه: بی خوابی یکی از مشکلات شایع است اما با مصرف یک نوشیدنی طبیعی این اختلال را می توانید درمان کنید و خواب شیرین و لذت بخشی را تجربه کنید.
5 جایگزین طبیعی قند را بشناسید پایگاه خبری لقمه: همه ما می‌دانیم که قند برای بدن ما خوب نیست و بیماری‌های مختلفی را به وجود می‌آورد، اما متأسفانه در اغلب غذاها و نوشیدنی‌های روزانه وجود دارد.
پیشگیری از آنفولانزا با نوشیدن چای پایگاه خبری لقمه: نوشیدن چای سیاه به پیشگیری از آنفلوانزا کمک می کند چراکه ترکیب موجود در این نوشیدنی می تواند سیستم ایمنی را تقویت کند.
گوشت قرمز و افزایش خطر ابتلا به آلزایمر پایگاه خبری لقمه: پزشکان اظهار داشتند: مصرف زیاد گوشت قرمز می‌تواند خطر بیماری آلزایمر را به دلیل افزایش آهن در مغز بالا ببرد.
صفحه 1 از 209   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  تاثیر كپسول بابونه بر تهوع و استفراغ ناشی از بارداری كپسول بابونه در مقایسه با زنجبیل و پلاسبو در كاهش ...

  در هوای آلوده پیاز زیاد بخورید محقق طب سنتی اعلام کرد:پیاز خام برای رفع ناراحتی‌ه...

  شیر مادر سپر دفاعی در برابر افسردگی در یك مطالعه جدید معلوم شد افرادی كه در دوران نوزا...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت