واردات دارو 31 درصد افزایش یافت واردات انواع دارو در پنج ماهه امسال با 9 درصد افزایش به 479 میلیون دلار رسید.
آماده‌سازی یک داروخانه کوچک گیاهی در آشپزخانه امروزه در سراسر جهان دوستداران و علاقه‌مندان به شیوه‌های درمانی طبیعی یک داروخانه کوچک گیاهی در آشپزخانه خود تدارک دیده‌اند و بسیاری از گیاهان دارویی شفابخش را به جای انواع مسکن‌ها و داروهای شیمیایی د . . .
داروهای اعصاب خطر مرگ را افزایش نمی‌دهند نتایج یک مطالعه جدید نشان داد داروهایی که برای درمان بیماری‌های روانی تجویز می‌شوند، خطر مرگ را افزایش نمی‌دهند.
مقابله با استرس و اضطراب‌ با این گیاهان دارویی استرس، اضطراب، فشارهای روحی! نگرانی و دلهره! نگرانی از دیر رسیدن، نگرانی از عدم موفقیت، ترس از آینده، ترس از بی‌پولی، استرس‌های شغلی و تحصیلی و هزار و یک دلیل دیگر که باعث می‌شوند اضطراب تمام وجود آدم . . .
هرگز این داروها را خودسرانه قطع نکنید بروز افسردگی، استرس و عصبانیت نیز از آثار روانی قطع درمان و رها کردن هورمون تیروئید به حال خود است که در میان بیماران بسیار شایع است.
داروهای افسردگی دیگر خواب‌آور نیست یک روانپزشک گفت: این باور که درمان افسردگی با داروهای خواب‌آور همراه است و زندگی روزمره را مختل می‌کند مربوط به زمان‌ گذشته است و اکنون داروهای جدید جایگزین آن شده است.
ترخیص دارو از گمرک دوباره متوقف شد در حالی از دو هفته پیش تاکنون بیش از 200 تن دارو و مواد دارویی از گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) ترخیص شده که به گفته یک عضو اتحادیه واردکنندگان دارو روند ترخیص دارو به دلیل ابهام به وجود آمده در نوع ار . . .
صفحه 10 از 21  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  با فلفل سیاه و سیر، کلسترول را از بین ببرید متخصص طب سنتی گفت: با مصرف سیر، فلفل سیاه، آلبالو،...

  چاقو، قاتل ویتامین ها برخی از میوه ها كه حاوی ویتامین (ث) هستند به دلیل ...

  نقش غذاهای آماده به مصرف و سبزیجات آلوده در ابتلا به هپاتیت A یک متخصص تغذیه با تاکید بر اینکه هپاتیت A دارای من...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

حامیان