ممنوعیت فروش سموم کشاورزی بدون نسخه مدیرکل دفتر آفت‎کش‎های سازمان حفظ نباتات کشور اعلام کرد: باتوجه به راه‌اندازی سامانه مونیتورینگ سموم کشاورزی، هیچ فروشنده‎ای حق ارائه سموم بدون نسخه گیاه‌پزشکی را ندارد.
گزارشی از كارایی برنامه جهاد كشاورزی برای افزایش تولید گوشت وزارت جهاد كشاورزی، برنامه‌های خود برای افزایش تولید گوشت را اعلام كرده است اما این تمایل به افزایش تولید، درشرایطی وجود دارد كه بهره‌وری پایین تولید گوشت در ایران، آینده منابع و همچنین امنیت غذایی كش . . .
گمرک خواستار شد: وزارت جهاد کشاورزی مدارک واردات گندم آلوده را ارائه کند عسگری گفت: اسناد واردات گندم و مجوزهایی که از سوی قرنطینه نباتی برای هر کدام از محموله‌ها صادر شده در اسناد ما وجود دارد و اگر آنها ادعا می‌کنند که گندم بدون مجوز آمده باید مدارک خود را ارائه دهند.
معاون وزیر جهاد کشاورزی از طرح های دامی خراسان شمالی بازدید کرد معاون امور تولیدات دامی وزارت کشاورزی از چند طرح دامی در شهرستان‌های مانه و سملقان و راز و جرگلان بازدید و در کارگروه اسب اصیل ترکمن شرکت کرد.
تخریب ۱۴۷ سازه‌ غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی رباط کریم ۲۸ هکتار از اراضی کشاورزی شامل ۱۴۷ مورد از تصرفات و ساخت و سازهای غیرمجاز اراضی کشاورزی شهرستان رباط تخریب شد.
قیمت لبنیات تحت تاثیر اختلاف‌نظر وزارت کشاورزی و صنایع لبنی قیمت‌ها در بازار محصولات لبنی پس از افزایش نرخ برخی برندها طی ماه‌های اخیر، با ثبات نسبی همراه است؛ هر چند که همچنان بحث و اختلاف سر قیمت لبنیات از جمله شیرخام بین وزارت جهاد کشاورزی و صنایع لبنی برج . . .
سرپرست پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی منصوب شد با حکم رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی نیر اعظم خوش خلق سیما به عنوان سرپرست پژوهشکده بیوتکنولوژی کشاورزی کرج منصوب شد.
صفحه 22 از 23  اول  قبلی   14    15    16    17    18    19    20    21    22    23   بعدی  
نظرسنجی
اولین شب یلدای قرن را چگونه می گذرانید؟
 

 

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  با انواع غذاهای آلرژی‌زا آشنا شوید آلرژی‌های غذایی در سال‌های اخیر نگرانی‌های بسیاری ...

  تغذیه مادر با فست فود در تشدید کولیک شیرخوار موثر است فوق تخصص گوارش کودکان گفت: تغذیه مادر با غذاهای مح...

  تکنیک‌های جویدن بهتر غذا یک راه برای ایجاد این عادت خوب این است که هرگاه پس...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

گزارش و مقالات برگزیده

درمان ناباروری زنان با رژیم غذایی یک فوق تخصص تغذیه ناباروری گفت: زنانی که به ناباروری مبتلا هستند، نباید از چربی های اشباع مانند لبنیات چرب و دنبه زیاد استفاده کنند.
همه چیز در باره خرید و نگهداری نان در فریزر در فرآیند انجماد همیشه توصیه می‌گردد اگر قطعه نان خیلی بزرگ نباشد، تا حد امكان به صورت كامل (برش نخورده) منجمد گردد، چون در این حالت قابلیت حفظ طعم و بو افزایش می‌یابد.
جشنواره سلامت نیازمند پافشاری بر اهداف خود است پایگاه خبری لقمه: دومین دوره جشنواره فیلم سلامت در حالی در حال برگزاری است که به نظر می رسد به رغم ادعای جریان ساز بودن، از اهداف متصور خود فاصله دارد.
انقلاب رنگی در صنایع غذایی شکلات جزو پرطرفدارترین خوراکی‌ها بین بچه‌ها و حتی بزرگ‌ترهاست. در میان انواع شکلات‌ها، آبنبات‌ها،‌ تافی‌ها و دراژه‌های شکلاتی (اسمارتیزها) رنگ‌هایی زنده‌تر و تندتر دارند و مصرف‌کننده را به این فكر می‌اندازند که نکند از مواد و رنگ‌های غیرمجاز برای تهیه آنها استفاده شده باشد!