در دهه فجر امسال انجام می‌شود؛ آغاز به کار سامانه ارتباط مردمی کشاورزان پایگاه خبری لقمه: یک مقام مسئول در وزارت جهاد با بیان اینکه سامانه ارتباط مردمی کشاورزان، به صورت آزمایشی در استان قزوین آغاز به کار کرده است،گفت:تا۲۲بهمن این سامانه در استان قزوین به شکل رسمی آغاز بک . . .
مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی گیلان: 40 درصد برنج کشور در گیلان تولید می‌شود پایگاه خبری لقمه: مدیر آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: 40 درصد از برنج تولیدی کشور در گیلان تولید می‌شود.
مدیرکل تولیدات دامی وزارت کشاورزی تشریح کرد دلالان عامل گرانی گوشت قرمز و پایین بودن سرانه مصرف پایگاه خبری لقمه: مدیر کل مرکز اصلاح نژاد و بهبود تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی از فاصله زیاد قیمت دام زنده تا بازار گوشت قرمز انتقاد کرد و گفت: دلالان بی‌شمار عامل گرانی گوشت قرمز و پایین بودن سران . . .
در واکنش به اخبار فروش برنج فاسد؛ وزارت جهاد کشاورزی: برنج های عرضه شده به بازار سالم است پایگاه خبری لقمه: مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران عرضه برنج های فاسد انبار شده از سوی این شرکت به بازار را تکذیب کرد و گفت: برنج عرضه شده به بازار سالم است و تا پایان امسال مهلت مصرف دارد.
معاون حجتی اعلام کرد: تولید چغندرقند امسال۸ درصد افزایش یافت/ نیازی به واردات شکر نداریم پایگاه خبری لقمه: معاون وزیرجهادکشاورزی با بیان اینکه میزان واردات شکر در مقایسه با ۳ سال گذشته ۶۰ درصد کاهش یافته است، گفت: به واردات این محصول به کشور نیازی نداریم.
معاون حجتی اعلام کرد: توجه ویژه به افزایش راندمان، کارآیی و بهینه‌سازی مصرف آب در برنامه ششم توسعه کشور پایگاه خبری لقمه: معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: در برنامه ششم توسعه کشور بحث افزایش راندمان، کارآیی و بهینه‌سازی مصرف آب به طور خاص و ویژه دیده شده است.
فقدان توازن رشته ای در جذب ناظران بخش کشاورزی جذب 20461 نیروی انسانی در وزارت کشاورزی تا پایان سال 96 پایگاه خبری لقمه: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: بر پایه سندهای ارائه شده به سازمان مدیریت و برنامه ریزی، برای جوان سازی بدنه وزارت جهاد کشاورزی تا سال 1396، جذب 20 هزار و 4 . . .
1    2    3    4    5   
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  کیک ها خوشمزه هستند ولی ... کیک ‌ها از جمله شیرینی‌ های اشتها برانگیزی هستند ک...

  چاقی و اضافه وزن کبد را پیر می‌کند پزشکان هشدار دادند: اضافه وزن موجب فرسودگی سریع ک...

  5 چربی سالمی که باید مصرف شود لقمه: برای متناسب کردن وزن، یاد بگیرید چگونه برای ...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

گزارش و مقالات برگزیده

ارتباط غذا با طول عمر از نگاه قرآن و احادیث امروزه دانشمندان معتقدند که انسان با دور ساختن عوامل مرگ می‌تواند عمر نامحدود داشته باشد. همین مسئله باعث شده تا محققان در محیط آزمایشگاه با بهبود شرایط زندگی، عمر حشره ای را به هشتاد برابر افزایش دهند.
چرا باید شام را زودتر خورد؟ اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که اخبار مربوط به سلامت و تناسب اندام را پیگیری می‌کنند، حتما تاکنون بارها از پزشکان و متخصصان تغذیه شنیده اید که باید شام را پیش از ساعت 7 شب خورد.
نحوه نگهداری میوه و سبزی میوه ها و سبزی ها ازجمله مهم ترین گروه های غذایی هستند که مصرف روزانه شان برای تمام سنین بین ۳ تا ۴ واحد توصیه می شود. با خوردن آنها می توان ویتامین ها و املاح بسیاری را به بدن رساند.
کدام آبمیوه باعث کاهش وزن می شود مصرف میوه و سبزی برای حفظ سلامت بسیار مفید است زیرا عملکرد مناسب اعضای کلی بدن را حفظ می کند. سبزی و میوه را می توان به صورت خام یا پخته مصرف کرد اما آب میوه خاصیت بیشتری دارد.