مردم ایران بهترین نان را در هزاران سال گذشته تولید می کنند پایگاه خبری لقمه: وزیر جهاد کشاورزی در خصوص سخنان اخیر وزیر بهداشت مبنی بر کیفیت نامطلوب گندم و استفاده اجباری نانوایان از نمک، گفت: مردم ایران بهترین نان را در هزاران سال گذشته تولید می کنند.
کشاورزی خانوادگی از موضوعیت جدی برخوردار است پایگاه خبری لقمه: وزیر جهاد کشاورزی گفت:استفاده از ظرفیت‌هایی چون زباله تر وتوسعه گلخانه‌ها منجر به افزایش درآمد روستاییان می‌شود و دلیلی ندارد تولیدات این مناطق به صورت خام و فله در بازار عرضه شود.
افزایش 20 دردصدی صادرات لبنیات پایگاه خبری لقمه: وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که صادرات لبنیات در سال جاری ۲۵ درصد افزایش یافت،گفت: ۱۸ درصد از جمعیت مرغ تخمگذار کشور را به دلیل آنفلوانزا از دست دادیم.
اتخاذ رویکرد جدید در حوزه کشاورزی ضروری است پایگاه خبری لقمه: معاون وزیر جهادکشاورزی در امور زراعت گفت که با توجه به کاهش بارش ها، تغییر اقلیم در کشور جدی بوده و بر این اساس، اتخاذ رویکرد جدید در حوزه کشاورزی ضروری است.
واردات موز در ازای صادرات کشمش پایگاه خبری لقمه: حجتی گفت:دولت با اختصاص پنج هزار ریال یارانه به تولیدکنندگان در ازای هر تولید هر کیلو کشمش و تعیین و برخورداری ازتعرفه ترجیحی برای واردات موز در ازای صادرات کشمش، ازصادرکنندگان حمایت . . .
نشست مشترک مسئولان وزارت جهاد کشاورزی با رئیس و مدیران مرکز آمار پایگاه خبری لقمه: نشست مشترک مسئولان وزارت جهاد کشاورزی با رئیس و مدیران مرکز آمار ایران به منظور تشکیل کمیته ای برای اجرای برنامه های آماری ثبتی محور در بخش کشاورزی در محل وزارت جهاد کشاورزی برگزار ش . . .
ایجاد صنایع تبدیلی در مناطق پرجمعیت روستایی پایگاه خبری لقمه: وزیر جهاد کشاورزی گفت: باید کمک کنیم تا با اعتبارات اختصاص یافته، صنایع تبدیلی در مناطق پرجمعیت روستایی ایجاد شود تا با اشتغالزایی از مهاجرت به شهرها جلوگیری کنیم.
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  تصفیه یونهای آب برای قلب مضر است یک متخصص تغذیه گفت: ‌‌آبهایی که توسط تصفیه‌کننده‌ه...

  معجزه آجیل در دوران بارداری مصرف برخی مواد خوراکی خاص در ماه‌های نخست بارداری،...

  کلسترول مفید و مضر را بهتر بشناسیم شاید تعجب کنید اگر بگوییم که کلسترول مضر نیست بلکه...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت