حجم تجارت ایران و ترکیه به ۵ میلیارد دلار رسید پایگاه خبری لقمه: دبیر کل شورای مشترک بازرگانی ایران و ترکیه اعلام کرد که حجم روابط تجاری ایران و ترکیه در سال ۲۰۱۶ به ۵ میلیارد دلار رسیده است که همچنان تراز بازرگانی ایران در تجارت با ترکیه مثبت است . . .
ظاهر بهداشتی رستوران معروف رنگ باخت پایگاه خبری لقمه: گشت تعزیرات حکومتی به همراه نمایندگان دستگاه های نظارتی به صورت سرزده از رستوران معروفی در جنوب تهران بازدید کرد که این رستوران تخلفات متعدد بهداشتی و صنفی داشت.
کاهش مصرف نان در روسیه پایگاه خبری لقمه: مصرف نان در ۱۰ سال گذشته در روسیه تا چهار برابر کاهش یافته است.
سازمان استاندارد شرایط استفاده از خمیرمرغ در سوسیس و کالباس را اعلام کرد پایگاه خبری لقمه: سازمان مل استاندارد ایران شرایط استفاده از خمیر مرغ در تولید سوسیس و کالباس را طی نشست های تخصصی در کمیته فنی تدوین استاندارد، مورد تصویب قرار داد.
588 روستا در استان کرمان با کمبود آب مواجه هستند پایگاه خبری لقمه: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کرمان گفت: 588 روستا در استان با کمبود آب مواجه هستند و در این روستاها علی رغم اقداماتی که صورت گرفته، منابع آبی را از دست داده ایم.
شرکتهای تولید کننده سوسیس و کالباس نظارت می‌شوند پایگاه خبری لقمه: رئیس سازمان غذا و دارو گفت: مجوز استفاده از خمیر مرغ در فرآورده‌های سوسیس و کالباس برای شرکت‌های تولیدکننده‌ای است که دستگاه جداکننده گوشت مرغ را دارند.
ضبط وامحاء ۸ تن انواع فرآورده های خام دامی ناسالم در کرمانشاه پایگاه خبری لقمه: رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از کشف، ضبط و امحاء ۸ تن انواع فرآورده های خام دامی ناسالم در قالب نظارت های ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.
صفحه 1 از 59   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  راز خواب آرام در تغذیه سالم است متخصصان دریافتند نه تنها قهوه و مواد حاوی کافئین ب...

  ۷ توصیه برای صبحانه خوردن کوچولوها کودک شما هم جزء آن دسته از کودکانی است که هنگام خو...

  بهترین روش پخت ماهی هدف از خوردن ماهی چیست و چرا مصرف حداقل 2 وعده گوش...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت