بانک مرکزی از کاهش نرخ رسمی یورو و پوند خبر داد پایگاه خبری لقمه: بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز ۲۳ مرداد ۹۸ اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۵ ارز مانند یورو کاهش و قیمت ۱۲ واحد پولی دیگر از جمله پوند افزایش یافت.
ادعای دروغین درباره پهباد ایرانی و ارتباط آن با افزایش قیمت طلا پایگاه خبری لقمه: قیمت جهانی طلا با تنش‌های جدید در آسیای غربی ناشی از ادعای دروغین آمریکا مبنی بر هدف قرار دادن یک پهباد ایرانی، برای اولین بار در ۶ سال اخیر از ۱۴۵۰ دلار در هر اونس عبور کرد.
دلار هم مثل سکه گران شد پایگاه خبری لقمه: قیمت دلار و سکه بهار آزادی امروز پنجشنبه 27 تیرماه در بازار نسبت به روز قبل افزایش داشته است.
دلار ارزان‌تر و سکه گران‌تر از روز قبل پایگاه خبری لقمه: قیمت سکه بهار آزادی نسبت به روز قبل، افزایش و نرخ دلار نسبت به روزهای پیش کاهش یافته است.
رئیس صندوق بین المللی پول استعفا کرد پایگاه خبری لقمه: هیئت مدیره صندوق بین المللی پول طی بیانیه ای از قبول استعفای رئیس کنونی این صندوق خبر داد و اعلام کرد در حال بررسی برای انتساب رئیس جدید هستند.
قیمت سکه و دلار پایین کشید پایگاه خبری لقمه: قیمت دلار در بازار امروز سه شنبه 25 تیرماه به 11 هزار و 900 تومان و قیمت سکه بهار آزادی نیز به 3 میلیون 900 هزار تومان رسید که نسبت به روزهای قبل کاهش یافته است.
رییس بانک مرکزی: بانک مرکزی در تعیین نرخ ارز دخالت ندارد/ کنترل نقدینگی پایگاه خبری لقمه: رییس بانک مرکزی اعلام کرد بانک مرکزی در تعیین نرخ ارز دخالتی نمی کند چرا که معتقدیم شاخص های اقتصادی و بازار، نرخ ذاتی ارز را تعیین خواهند کرد.
1    2   
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  آب سیب، مسهل یا یبوست زا؟ ارزش غذایی:۲۵۰ گرم آب سیب شیرین نشده حدود ۱۱۴ کالر...

  چای تقلبی چه رنگی است ؟ سولماز چوبکی، کارشناس تخصصی چای سازمان غذا و دارو ...

  سفیدکننده های طبیعی دندان سفیدی دندان ها به واسطه انواع خوراکی و سیگار و قهو...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت