برج میلاد هم کم آورد! افزایش خیره کننده ارز و سکه در هفته‌های گذشته باعث شد قیمت مایحتاج ضروری مردم نظیر لبنیات، گوشت، مرغ و میوه‌جات نیز افزایش چشمگیری داشته باشد و گویا این افزایش قیمت روی برج میلاد را هم کم کرده است. . . .
کوروش ‌تهامی: اولین باری که روزه گرفتم مدام به ساعت نگاه می‌کردم کوروش تهامی گفت: اولین بار 12 ساله بودم که روزه گرفتم. گرسنگی و تشنگی به من فشار آورده بود و مدام به ساعت نگاه می‌کردم تا اذان را بگویند؛ اما آن روز سعی کردم و روزه‌ام را با سختی کامل گرفتم.
باز کردن نوشابه با در ماشین فقط در چند ثانیه این روش به درد وقت‌هایی می‌خوره که دربازکن یا قاشق توی ماشین وجود نداشته باشه و بخواید در نوشابه رو باز کنید.
نیما فلاح: اگر سحر حوصله آشپزی داشته باشد با غذا جادو می‌كند لقمه: یك بار با هم به یك جگركی رفتیم و به جرات می‌توانم بگویم یكی از كثیف‌ترین جگركی‌ها بود ولی شاید باورتان نشود، خوشمزه‌ترین جگر را آنجا خوردیم كه تاكنون در عمرمان نخورده بودیم!
نذری‌ پختن شهید صدر در کاظمین نیم قرن پیش در صحن شریف کاظمین(ع)، طلبه‌ای ساده‌پوش با عینکی بر چشم و چهر‌ه‌ای بشاش برای زائران حرم نذری می‌پزد؛ او کسی جز «سید محمدباقر صدر» نیست.
ماجرای غذای مورد علاقه امام خمینی(ره) و دخترش سایت جماران در مصاحبه ای با دکتر زهرا مصطفوی دختر امام خمینی(ره) از قول وی نوشت: روزی به امام گفتم ما چند نفریم در منزل خب همه نظر بدهند که هر روز ناهار چی بخوریم...
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  ویتامین ضد پوسیدگی دندان را بشناسید مشخص شد در کودکانی که دچار کمبود ویتامین D هستند، ...

  برنج کدام کشورها بیشترین آلودگی را دارد؟ نتایج یک تحقیق از 12 کشور در چهار قاره نشان داد که...

  پیشگیری از سرطان با نان سبوس دار با وجودی که نان های سبوس دار نسبت به نان های بدون ...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

گزارش و مقالات برگزیده

رژیمی برای شفاف سازی پوست استفاده از انواع کرم‌های شیمیایی آرایشی، می‌تواند به سادگی آنها را به این هدف برساند اما اگر قرار است به این زودی‌ها جشن عروسی‌تان را برگزار کنید، پیشنهاد دیگری برایتان داریم.
خواص وفواید خرمالو برای بدن پایگاه خبری لقمه:خرمالو از میوه‌هایی است که به دلیل طعم گس شاید مورد علاقه بعضی‌ها نباشد اما این میوه دارای خواص مفیدی برای بدن ویکی از میوه های مهم در رژیم غذایی است.
20 بخورید، 20 بگیرید بسیاری از دانش ‌آموزان روزهای پیش از امتحان را تا حد امکان به مطالعه می ‌پردازند و تصور می‌ کنند که غذا و استراحت مانع مطالعه می ‌شود، در صورتی که با تغذیه صحیح می ‌توان بازده فکری را افزایش داد.
گلاب‌گیری در کوچه‌های قدیمی تهران+ عکس گلاب ناب کاشان و کرمان شنیده‌اید اما کسی تا به حال از گلاب ناب تهران چیزی نگفته است. گلابی که سال هاست در کوچه پس کوچه‌های جنوب تهران از دیگ‌های مسی می‌جوشد و در شیشه‌های نیزه‌ای راهی خانه و مغازه می‌شود.