کوروش ‌تهامی: اولین باری که روزه گرفتم مدام به ساعت نگاه می‌کردم کوروش تهامی گفت: اولین بار 12 ساله بودم که روزه گرفتم. گرسنگی و تشنگی به من فشار آورده بود و مدام به ساعت نگاه می‌کردم تا اذان را بگویند؛ اما آن روز سعی کردم و روزه‌ام را با سختی کامل گرفتم.
باز کردن نوشابه با در ماشین فقط در چند ثانیه این روش به درد وقت‌هایی می‌خوره که دربازکن یا قاشق توی ماشین وجود نداشته باشه و بخواید در نوشابه رو باز کنید.
نیما فلاح: اگر سحر حوصله آشپزی داشته باشد با غذا جادو می‌كند لقمه: یك بار با هم به یك جگركی رفتیم و به جرات می‌توانم بگویم یكی از كثیف‌ترین جگركی‌ها بود ولی شاید باورتان نشود، خوشمزه‌ترین جگر را آنجا خوردیم كه تاكنون در عمرمان نخورده بودیم!
نذری‌ پختن شهید صدر در کاظمین نیم قرن پیش در صحن شریف کاظمین(ع)، طلبه‌ای ساده‌پوش با عینکی بر چشم و چهر‌ه‌ای بشاش برای زائران حرم نذری می‌پزد؛ او کسی جز «سید محمدباقر صدر» نیست.
ماجرای غذای مورد علاقه امام خمینی(ره) و دخترش سایت جماران در مصاحبه ای با دکتر زهرا مصطفوی دختر امام خمینی(ره) از قول وی نوشت: روزی به امام گفتم ما چند نفریم در منزل خب همه نظر بدهند که هر روز ناهار چی بخوریم...
رابطه چربی خون با مرگ لنین لقمه: «لنین» سیگاری نبود و به علاوه اصلا تحمل نمی‌كرد كه كسی در حضورش سیگار بكشد، او به ندرت مشروب می‌خورد و به‌طور منظم ورزش می‌كرد، به علاوه او نشانه‌های عفونت مغز یا تومور مغزی هم نداشت.
تقدیم به تمامی زنان و مادران گرامی پیامک تبریک روز زن و روز مادر
صفحه 12 از 13  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  ویتامین ضد پوسیدگی دندان را بشناسید مشخص شد در کودکانی که دچار کمبود ویتامین D هستند، ...

  درمان سرماخوردگی به روش طب سنتی استاد دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی تهران در ...

  راهکارهای عملی کاهش مصرف نمک میانگین روزانه مصرف نمک در ایران 3 برابر استاندار...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

گزارش و مقالات برگزیده

عامل جلوگیری‌كننده از ابتلای افراد به سرماخوردگی كارشناس تغذیه آزمایشگاه كنترل غذا دارو دانشگاه علوم پزشكی فسا گفت: تغذیه سالم علاج و عامل جلوگیری‌كننده از ابتلای افراد به سرماخوردگی است.
بهترین نوشیدنی‌ها برای کودکان پیش‌دبستانی پزشکان اطفال آب و شیر را بهترین و مناسب‌ترین نوشیدنی برای کودکان پیش‌دبستانی می‌دانند.
نگهداری طولانی غذا در فریزر، مواد غیر پروتئینی را سرطانی می‌کند یک متخصص تغذیه، با تاکید بر خودداری از نگهداری طولانی مدت مواد غذایی در یخچال و فریزر گفت: نگهداری مواد غیرپروتئینی در فریزر برای مدت طولانی، ترکیباتی ایجاد می‌کند که سرطان‌زا هستند.
انسان‌های موحد در خوراک خویش نیز تسلیم خداوند هستند خدای تعالی به یک دسته از انسان‌ها توفیق می‌دهد، تا به اینجا برسند که بگویند: خدایا! بگو چگونه بخورم، کجا بخورم و چه‌قدر بخورم؟ این اخلاق موحدین است که به آنچه او اجازه خوردنش را داده، تسلیم هستند.