افزایش شیر مادر با معجون های گیاهی پایگاه خبری لقمه: شیر مادر برای سلامت کوکان ضروری است مادران شی ده با این روش ها میتوانند شیر خود را افزایش دهند.
آیا تغذیه در افزایش میزان هوش جنین موثر است؟ پایگاه خبری لقمه: راز باهوش شدن آدم ها چیست؟ آیا می شود همه چیز را به گردن ژنتیک انداخت یا خورد و خوراک و عوامل محیطی هم در باهوش شدن کودکان نقش دارند؟
خانم‌های باردار این غذاها را حتما بخورند پایگاه خبری لقمه: داشتن یک برنامه غذایی سالم برای بارداری مهم است زیرا به رشد کودک و سلامت مادر کمک می کند
مصرف بیش از حد این غذاها برای جنین مضر است پایگاه خبری لقمه: تغذیه مادر در دوران بارداری کارشناسان به مادران توصیه می‌کنند مواد غذایی به اندازه کافی و استاندارد استفاده کنند تا در آینده کودکان دچار بیماری های مرگبار نشوند.
مصرف تخم مرغ در بارداری مضر است یا مفید پایگاه خبری لقمه: جراح و متخصص زنان گفت: مصرف تخم مرغ در زمان بارداری به میزان روزی یک عدد توصیه می‌شود و هیچ‌ خطری از نظر ایجاد ورم و تولید آلبومین در ادرار ندارد. بنابراین غذای بسیار مناسبی برای ماد . . .
مصرف مواد خوراکی زیر به مادران شیرده توصیه می شود پایگاه خبری لقمه: در دوران بارداری، جنین بسیاری از ذخائر بدن مادر را مصرف می کند و اگر مادر در دوران شیردهی تغذیه نامناسبی داشته باشد، به مرور قوایش تحلیل می رود.
استرس وکاهش شیر مادر چه تاثیری بر سلامت نوزاد دارد؟ پایگاه خبری لقمه: استرس نه تنها برای مادر بد است بلکه برای نوزادش هم مضر است.
1    2    3    4    5    6   
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  شکلات را تقسیم کنید تا خوشمزه‌تر شود! پژوهش محققان دانشگاه ییل حاکی از آن است که خوردن ش...

  کاهش سیستم ایمنی بدن و انرژی با حذف گوشت از برنامه غذایی یک عضو هیات علمی انستیتو تحقیقات تغذیه کشور هشدار ...

  خطر مکمل‌های رژیمی و گیاهی برای کبد با توجه به عدم اطلاع‌رسانی کافی در مورد مصرف صحیح...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

گزارش و مقالات برگزیده

بادمجان، سرشار از ویتامین بادمجان، سرشار از ویتامینیک فنجان ‏بادمجان‬ خرد شده 35 ‫‏کالری‬، 0 گرم چربی، 8 گرم کربوهیدرات، 2.5 گرم فیبر و 0.83 گرم پروتئین دارد.
علت پنهان ناتوانی جنسی همسران آمارها نشان می‌دهد امروزه درصد زیادی از همسران به دلیل اختلالات و ناتوانی جنسی شریک زندگی‌شان، به بهانه‌های مختلف از ادامه زندگی مشترک سرباز می‌زنند. اختلالاتی که اغلب درمان‌پذیر بوده و اصل اساسی آن آگاهی از علل پیدایش و پشتکار در مهار و مداوای آن است.
چرا باید شاهی بخوریم؟ چقدر اهل سبزی خوردن هستید؟ وقتی سبد سبزی خوردن سر سفره می‌آید به کدام سبزی علاقه بیشتری دارید؟ اگر جزو افرادی هستید که شاهی‌ها را سوا کرده و میل می‌کنید به خودتان تبریک بگویید چون انتخاب خوبی دارید.
آیا آشپزی با باربیکیو می‌تواند عامل ایجاد سرطان باشد؟ آشپزی با باربیکیو به سلامتی افراد صدمه ای نمی‌زند، این جمله نتیجه گیری ای است که از سوی متخصصان آژانس ملی سلامت فرانسه اعلام شده است.