در مورد تاثیر کرونا بر بویایی و چشایی بیشتر بدانید پایگاه خبری لقمه: بطور کلی نباید از این موضوع غافل شد که کاهش حس بویایی مختص بیماری کووید ۱۹ نیست بلکه آلرژی‌های تنفسی، سینوزیت، آنفلوآنزا، برخی از بیماری‌های عفونی و تب‌دار دیگر و حتی سرماخوردگی‌های . . .
فوق تخصص بیماری‌های عفونی: به شایعات در خصوص عوارض واکسن کرونا توجه نکنید پایگاه خبری لقمه: محسن ابراهیم‌زاده با حضور در برنامه طبیب با تأکید بر اینکه شایعاتی که در خصوص تزریق واکسن و عوارض آن وجود دارد همه کذب محض است،
علیرضا زالی: شهید فخری زاده از پیشگامان صحنه مبارزه با کرونا بود پایگاه خبری لقمه: فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در پیامی ضمن تسلیت شهادت دکتر محسن فخری زاده، بر موفقیت وی و مجموعه سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع در تولید کیت ایرانی تشخیص کرو . . .
ادعای چین در مورد وجود ویروس کرونا در غذای وارداتی پایگاه خبری لقمه:شرکای تجاری چین از این ادعا به خشم آمده و آن را اعمال محدودیت تجاری و نحوه بازرسی واردات توسط مقامات گمرکی و بهداشتی این کشور فراتر از استاندارد جهانی می دانند.
ایرج حریرچی: تست و داروی کرونا رایگان می شود معاون کل وزارت بهداشت گفت: به زودی پنج هزار مرکز بهداشتی، از مردم تست رایگان کرونا می‌گیرند.
آیا ایران از شرکت فایزر واکسن کرونا را می خرد؟ ایرج حریرچی گفت: جمهوری اسلامی و وزارت بهداشت اقدامات لازم را انجام داده‌انداما اینکه از چه شرکتی واکسن را خریداری کنیم هنوز مشخص نیست.
رئیس روابط عمومی وزارت بهداشت: فعلا هیچ دارویی به عنوان داروی قطعی درمان کرونا مورد تایید سازمان غذا و دارو نیست کیانوش جهانپور تأکید می‌کند: تا کنون هیچ دارویی به عنوان داروی قطعی درمان کرونا مجوزی از سازمان غذا و دارو اخذ نکرده است و اخبار منتشر شده با ادعای قطعیت درمان و بهبودی صددرصدی بیماران مبتلا به کوید ۱ . . .
صفحه 1 از 70   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  آلوده ترین بخش یخچال را بشناسید محمدرضا کمالی، کارشناس مبارزه با بیماریها معاونت ب...

  خوراکی های انرژی زا را بشناسید در این مقاله قصد داریم 12 نوع خوراكی مناسب برای قب...

  با خوردن این ۷ ماده ی غذایی جوان بمانید اگر همیشه سعی می کنید غذاهای سالم را پیدا کنید و ف...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت