اختلاف دو وزارت خانه بر سر آمار تولید و عرضه تراکتور وزارت جهاد کشاورزی معتقد است، عطش بازار تراکتور به عرضه پایین برمی‌گردد اما وزارت صنعت، معدن و تجارت در این خصوص می‌گوید، بین آمار نیاز بازار و تقاضا اختلاف وجود دارد.
تایید وجود مافیای دارو واقعی/ تشکیل پرونده مافیای دارو در قوه قضاییه پایگاه خبری لقمه: معاون وزیر صمت با بیان اینکه مافیای دارو ادعا نیست بلکه موثق است، گفت: به برخی از فعالان این صنعت که منکر مافیا بودند گفتم اگر شک دارید در آینه نگاهی بندازید تا ببینید.
دلوریان زاده مطرح کرد؛ واگذاری نمایشگاه بین‌المللی تهران به اتاق تعاون غیرقانونی است پایگاه خبری لقمه: سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی شرکت نمایشگاههای بین المللی گفت: واگذاری نمایشگاه بین المللی تهران به اتاق تعاون ایران بر اساس اصل 44 قانون اساسی غیر قانونی و ضد رقاب . . .
برنامه‌ریزی درست و تسهیلات مناسب چالش مکانیزاسیون بخش کشاورزی پایگاه خبری لقمه: مدیرکل دفتر ماشین آلات کشاورزی ساختمانی و معدنی وزارت صمت گفت: اگر درست برنامه‌ریزی شده و برای آن تسهیلات مناسبی دیده شود می‌توانیم تمام نیازمندی داخل را تامین کنیم.
صادرات نان صنعتی ممنوع است پایگاه خبری لقمه: سرپرست معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی خبر از منتفی بودن موضوع صادرات نان صنعتی داد.
رشد ۲۱ درصدی صادرات محصولات غذایی و کشاورزی پایگاه خبری لقمه: در نیمه نخست امسال بیش از ۳.۵ میلیون تن کالای کشاورزی، دامی، شیلاتی و غذایی به ارزش ۲ میلیارد و ۴۲۸ میلیون دلار صادر شده است.
عوارض صادراتی زعفران حذف شد پایگاه خبری لقمه: وزیر صمت در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور، پیش نویس حذف عوارض صادراتی زعفران از سوی وزارت صمت را ارسال کرد.
1    2    3    4    5    6   
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

گزارش و مقالات برگزیده

تأثیر رنگ در آشپزخانه آشپزخانه یكی از مهمترین بخش‌های هر خانه است كه فعالیت‌های بسیاری در آن انجام می‌شود. بنابراین، با اطمینان خاطر می‌توانید از رنگ‌های روشن و درخشان كه احساس انرژی را با خود به همراه می‌آورند، در آن استفاده كنید. اگر علاقمند نیستید كه از چند رنگ بر روی هر یك از دیوارها بهره ببرید، تنها یك رنگ را به كار برید. با این همه، استفاده از چند رنگ، آن جا كه تقابل‌هایی میان رنگ‌ها پدید آید، می‌تواند منظره‌ی آشپزخانه را مدرن كند.
افزایش خطر کرونا هندی/ جزییاتی از تردد شبانه شب‌های قدر پایگاه خبری لقمه: علیرضا رئیسی ضمن تشریح وضعیت بیماری کرونا در کشور، درباره وضعیت جدید شهرها، ویروس کووید هندی و برنامه واکسیناسیون توضیحاتی ارائه کرد.
نحوه جلوگیری از اسراف غذا در کشورهای دنیا رسانه‌های گروهی چین در روزهای اخیر مردم را به جلوگیری از اسراف غذا دعوت کرده‌اند.
سفره ایرانی دیگر در خانه ها جایی ندارد! مردم اعتقاداتی داشتند، «سفره» و کنار هم نشستن را مایه خوشبختی و با هم بودن را قوت قلب و باعث نزدیک شدن خانواده‌ها به هم می‌دانستند. برای سفره‌ای که پهن می‌شد و غذایی که در آن قرار می‌گرفت، احترام خاصی قائل بودند و حریم سفره را پاس می‌داشتند،اما این روزها....