مفیدترین روغن‌های گیاهی برای انواع مختلف مو اگر قصد دارید با استفاده از روش‌های طبیعی موهای خود را سالم و زیبا نگه دارید به یاد داشته باشید كه روغن‌های گیاهی از جمله تركیبات موثر و مفید برای این منظور هستند.
با خواص دارویی پنیرک آشنا شوید پنیرک گیاهی است علفی، به ارتفاع تا 60 سانتی متر و پایا. به صورت خودرو، در بسیاری از نقاط می روید و برای استفاده نیز کشت می گردد.
مصرف بی‎رویه آنتی بیوتیکها میکروبها را جسورتر می‌کند عضوهیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، گفت: مصرف بی‎رویه آنتی بیوتیکها در بیشتر اوقات نه تنها بیماری را درمان نمی‏‌کند بلکه عوارض آن را تشدید می‏‌کند.
اولین اسپری خوراكی میكروب‌كش برای مقابله با آنفلوآنزا متخصصان علوم پزشكی در آمریكا موفق به تولید یك اسپری جدید خوراكی و ضدعفونی‌كننده شده‌اند كه ظاهرا می‌تواند 99.9 درصد از میكروب‌های هوازی عفونی را نابود كند.
تولید دارو های باكیفیت دركشور رئیس دانشگاه علوم پزشكی شاهرود گفت: خوشبختانه در در حال حاضر زمینه تولید دارو شاهد تولید و رونمایی از داروهای اساسی، باکیفیت و موردنیاز داخلی هستیم.
عصاره گیاه فاگونیا کرتیکا در درمان سرطان سینه موثر است محققان دانشگاه استون و بیمارستان روسلزهال با انجام یک تحقیق دریافتند که چای به دست آمده از عصاره گیاه فاگونیا کرتیکا می‌تواند در درمان سرطان سینه موثر واقع شود.
مصرف مكمل‌های رژیمی «روموفان» خطر خونریزی را تشدید می‌كند سازمان غذا و داروی امریكا (FDA) در بیانیه جدیدی نسبت به عوارض شدید مصرف مكمل‌های رژیمی «روموفان» هشدار داد.
صفحه 21 از 23  اول  قبلی   14    15    16    17    18    19    20    21    22    23   بعدی  
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  رژیم غذایی و عملكرد ریه‌ها پزشكان در یك آزمایش جدید دریافته‌اند كه رژیم غذایی...

  راه‌های کالری سوزاندن در محل کار لقمه: ممکن است شما در محل کار خود تمام وقت را مشغو...

  مواد غذایی مفید برای عملکرد جنسی را بشناسید بر اساس مطالعات ترکیب اسیدهای چرب موجود در اسپرم ی...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

گزارش و مقالات برگزیده

یك پاتوق معروف یكی از پاتوق‌های معروف بازار، قهوه‌خانه حاج علی درویش، معروف به مبهوتیان است كه بیش از یك قرن قدمت دارد و قدیمی‌های بازار او را می‌شناسند.
خوراکی های موثر در درمان ناباروری مردان لقمه: یک متخصص تغذیه ناباروری مصرف استروژن‌های گیاهی را در پایین آوردن میزان استروژن در مردان و درمان ناباروری موثر دانست و گفت: استفاده از مواد غذایی مانند لوبیا سبز، باقلا و سویا در درمان ناباروری مردان بسیار موثر است.
آشنایی با 5 ماده غذایی با کالری صفر خوشبختانه خداوند مواد غذایی کم یا بی کالری را در طبیعت نهاده است تا بتوانیم استفاده کنیم و از کالری دور باشیم و در عین حال بدن مان ضعیف نشود. با ما باشید تا با 5 نمونه از کم کالری ترین مواد غذایی آشنا شوید.
لاغری با آب كرفس صحت ندارد مسئول تغذیه معاونت بهداشتی دانشگاه مشهد گفت:آب كرفس باعث كاهش آب بدن می‌شود و چربی بدن را نمی‌سوزاند فقط آب بدن را كاهش می‌دهد.