آیا شایعات سرطان‌زا بودن مایکروفر درست است؟ پایگاه خبری لقمه: دکتر آراسب دباغ‌مقدم: یکی از مباحثی که مصرف‌کنندگان دستگاه مایکروفر را نگران می‌کند؛ شایعاتی مبنی بر سرطان‌زا شدن غذاهایی که در این دستگاه قرار داده می‌شوند یا از بین رفتن کامل ارزش . . .
مهم‌ترین عوامل سلامت ما در آشپزخانه چیست؟ پایگاه خبری لقمه: مواد غذایی، از مهم‌ترین عوامل سلامت یا بیماری ما هستند و مصرف مواد سالم و مقابله‌کننده با بیماری‌ها شاه کلید سلامت است.
کسانی که از خوردن شیر منع شده اند، آب ماست را جایگزین آن کنند پایگاه خبری لقمه: رئیس اداره نظارت و ارزیابی فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی با منشاء دامی و دریایی سازمان غذا و دارو «آب ماست » را منبع غنی از کلیسم معرفی و مصرف آن را به مردم توصیه کرد.
قبل از تشنگی مایعات بنوشید تا از گرمازدگی دور بمانید پایگاه خبری لقمه: برای پیشگیری از گرمازدگی مصرف مایعات توصیه می‌شود. افرادی که در خانه هستند روزانه ۸ تا ۱۰ لیوان مایعات و کسانی که بیرون از منزل تردد دارند، روزانه ۱۰ تا ۱۲ لیوان مایعات مصرف کنند.
جعبه های غیراستاندارد پیتزا منبع میکروب های خطرناک است پایگاه خبری لقمه: رئیس انجمن صنایع غذایی ایران گفت: اگر جعبه‌های پیتزا از استاندارد‌های لازم برخوردار نباشند، آلودگی و میکروب‌های مختلفی به درون غذا منتقل می‌شود.
یشگیری از گرمازدگی با مصرف میوه ها و شربت آب لیمو و نعنا پایگاه خبری لقمه: یک متخصص طب سنتی در رابطه با میوه‌های مفید که سبب جلوگیری از گرمازدگی افراد در فصل گرما می‌شود توضیحاتی را ارائه کرد.
پشتیبانی از سلامت پوست با آناناس پایگاه خبری لقمه: یک فنجان آناناس بیش از 100 درصد مقدار مصرف توصیه شده روزانه ویتامین C انسان را تامین می کند. این ماده مغذی سیستم ایمنی بدن انسان را تقویت می کند و همچنین، در رشد و ترمیم بافت های بدن . . .
صفحه 5 از 120  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  بخور نخورهای کبدی اگر می‌خواهید بدانید که برای سلامت کبدتان چه باید ...

  آلوده ترین بخش یخچال را بشناسید محمدرضا کمالی، کارشناس مبارزه با بیماریها معاونت ب...

  چه بستنی‌ و چه‌ساندویچی بخوریم‌ تا بیمار نشویم؟ لقمه: فصل تابستان آغاز شده؛ مدرسه‌ها تعطیل می‌شود،...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت