وقتی گرسنه اید این غذاها را بخورید پایگاه خبری لقمه: وقتی گرسنه هستیم دست به انتخاب های اشتباه زیادی میزنیم در حالی که با یک انتخاب صحیح می توانیم هم خودمان را سیر کنیم و هم به سلامت بدنمان کمک کنیم.
با این مواد خوراکی انرژی بدنتان را افزایش دهید پایگاه خبری لقمه: برخی مواد خوراکی با از بین بردن احساس خستگی، موجب تقویت انرژی بدن می شوند.
چطور آهن بیشتری از غذاها دریافت کنیم؟ پایگاه خبری لقمه: نیازی نیست تکه بزرگی گوشت بخورید تا نیاز روزانه آهن بدنتان تأمین شود. اضافه کردن تنها مقداری گوشت یا ماهی به غذایتان می‌تواند به جذب بهتر آهن سایر غذاها در بشقابتان کمک کند.
5 مواد غذایی کسل کننده را بشناسید پایگاه خبری لقمه: به گفته کارشناسان برخی مواد خوراکی موجب احساس خواب آلودگی و سستی در انسان می شوند.
رژیم غذایی گیاهی برای پیشگیری ازبیماری قلبی مفید است؟ پایگاه خبری لقمه: تصور می شود افراد گیاهخوار در مقایسه با افراد گوشتخوار سالم تر باشند، اما مطالعه ای جدید این باور را زیر سوال می برد.
لبنیات در رژیم غذایی چه نقشی دارد؟ پایگاه خبری لقمه: بسیاری از مردم دریافته اند هنگامی که مصرف لبنیات را کاهش می دهند یا به طور کامل کنار می گذارند کمتر دچار نفخ می شوند. حتی اگر نسبت به لاکتوز حساسیت نداشته باشید، گاهی اوقات مصرف لبنی . . .
دلایل مضر بودن مصرف هم‌زمان خربزه و عسل پایگاه خبری لقمه: متخصص طب سنتی گفت: در کتاب‌های طب سنتی مصرف همزمان دو خوراکی با طبع گرم، سرد، خوراکی‌های نفاخ و مواد مرطوب با یکدیگر و به فاصله نزدیک از هم منع شده است.
صفحه 9 از 133  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  پوست شفاف با خوردنی های طبیعی امروزه افراد بیشتر بجای خوراکی های مفید و موثر برا...

  استفاده از ظروف یکبارمصرف شیمیایی سرطانزاست یک متخصص تغذیه گفت: در صورت استفاده از ظروف یکبار ...

  میان‌وعهده‌های انرژی‌زا برای دانش آموزان یک متخصص تغذیه ساندویچ تخم مرغ را به دلیل انرژی‌ز...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

حامیان