دکوراسیون به سبک شب یلدا در شب یلدا سعی کنید حال و هوای شب یلدا را برای خودتان و میهمانانتان خاطره انگیز کنید.
بابا نوئل بزرگ در آگهی کریسمس کوکاکولا یک بابا نوئل غول پیکر و یک سری عروسک‌های خیمه شب بازی در آگهی جهانی آژانس تبلیغاتی McCann Madrid شهر را جادو می‌کنند.
بیماری حامد بهداد به دلیل اضافه وزن در حالی که فیلمبرداری فیلم "چه خوبه برگشتی" داریوش مهرجویی چند روزی است که آغاز شده، امروز فیلمبرداری این فیلم با اتفاق غیر مترقبه‌ای همراه شد.
نظر گلاره عباسی درباره آشپزی مردها و زن‌ها كم و بیش اهل كار كردن در خانه است و تجربه خوبی در سوزاندن غذا دارد، اما تصمیم جدی گرفته است كه در سال 91 هم خانه‌داری و هم آشپزی‌اش را بهتر كند.
مجری به خانه برمیگردیم: من سریع آشپزی می کنم برنامه «به خانه بر می‌گردیم» كه در حال حاضر هم از شبكه پنجم سیما در حال پخش است و طرفداران زیادی را هم به خود جذب كرده است، زمانی اجرای آن را فردی بر عهده داشت كه خود و مادر بزرگوارش از مجریان حرفه‌ای . . .
کوروش ‌تهامی: اولین باری که روزه گرفتم مدام به ساعت نگاه می‌کردم کوروش تهامی گفت: اولین بار 12 ساله بودم که روزه گرفتم. گرسنگی و تشنگی به من فشار آورده بود و مدام به ساعت نگاه می‌کردم تا اذان را بگویند؛ اما آن روز سعی کردم و روزه‌ام را با سختی کامل گرفتم.
تهیه‌کننده مجموعه خبر داد "شام ایرانی" با اصلاحات برای خانم‌ها سرو می‌شود محمدرضا زاهدی تهیه‌کننده مجموعه "شام ایرانی" از توزیع نخستین قسمت از قسمت‌های ویژه بانوان این مجموعه به میزبانی بهاره رهنما از صبح امروز خبر داد.
صفحه 15 از 17  اول  قبلی   8    9    10    11    12    13    14    15    16    17   بعدی  
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  مصرف مولتی ویتامین خطر سقط جنین را افزایش می هد محققان می گویند مادرانی که شش هفته قبل از لقاح از ...

  چگونه پوستی لطیف داشته باشیم تحقیقات صورت گرفته توسط دانشمندان ثابت می‌کند که ت...

  اگر مایلید فرزند پسر داشته باشید صبحانه را کامل بخورید یک كارشناس ارشد تغذیه با بیان اینکه بحث ارتباط تغذ...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت