مسعود اطیابی: سلامتی در كنار سفره هفت سین بهترین نعمت است هفت سین جزو سنت های ما ایرانیان بوده و سلامتی در كنار این سفره زیبا را برای مردم در سال جدید آرزومندم.
یک گزارش از مجموعه تازه منتشر شده «شام ایرانی»: کپی نعل به نعل نمونه آن ور ٱب! این تقلید واژه به واژه را میتوان افت کیفیت کاری بیرنگ دانست؛ گویا بیرنگ با از دست دادن همکار همیشگی اش، زنده یاد مسعود رسام خلاقیت را هم از کف داده. این برای کسی که....
مالک رستوران ایتالیایی در کیش یک خانم بازیگر است! خودش در این باره می گوید: «اخیرا رستورانی در کیش افتتاح کرده ایم با نام «کوکوبانا» که یک رستوران ایتالیایی است...
اسرار زعفران ایران در فیلم سینمایی «طلای سرخ» روایت می‌شود فیلم سینمایی «طلای سرخ» به تهیه‌كنندگی محمود فلاح و نویسندگی امید عشقی قرار است با موضوع زعفران ایرانی و با روایتی داستان‌گونه ساخت شود.
فلامک جنیدی: من هم یک زنم، ‌زنی آشپز زنی که تجربه کردن را دوست دارد و سعی می‌کند طعم هر غذای جدیدی را بچشد. گاهی، طرفدار غذایی می‌شود و گاهی هم دلش نمی‌خواهد دیگر به آن طعم لب بزند.
شلیل دماغ دار! + عکس محمد صالح حجت الاسلامی
گفت‌وگویی با بیژن بیرنگ؛ مردم بگویند چه کسانی مهمان ˝بفرمایید شام ایرانی˝ باشند قصد داریم مردم را درگیر مسابقه کنیم به این صورت که به ما پیامک دهند که دوست دارند چه افرادی در بفرمایید شام شرکت کنند.
صفحه 15 از 15  اول  قبلی   6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  آشنایی با غذاهای ضد آنفلوانزا اگرچه با پیشرفت علم پزشکی، آنفلوانزا دیگر بیماری ک...

  چه کسانی نباید از شربت معده استفاده کنند؟ یک فوق تخصص گوارش و کبد تاکید کرد: افرادی که دچار ...

  سبزی پای ثابت سلامتی بارها درباره فواید سبزی‌جات و اهمیت مصرف آن‌ها مطا...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت