بازسازی صورت استالین با پنیر! جو بلک شصتمین سال درگذشت استالین را با استفاده از تکه های پنیر یادآوری کرد.
در شصتمین سال درگذشت بازسازی صورت استالین با پنیر! جو بلک شصتمین سال درگذشت استالین را با استفاده از تکه های پنیر یادآوری کرد.
آب گوشت با طعم «هرکاره»! یک هنرمند صنایع دستی تولیدکننده‌ی دیزی سنگی گفت: سنگی که برای ساخت این ظرف‌ها به کار می‌رود، یکی از سنگ‌های شناخته‌شده در جهان است که فقط در مشهد پیدا می‌شود.
پخش "غذا حاضر است" از امشب داستان دختری که برای ازدواج باید آشپزی یاد بگیرد! تهیه‌کننده و کارگردان "غذا حاضر است" از پخش این مجموعه نمایشی طنز درباره تهیه مواد غذایی با بازی فردوس کاویانی و مینا نوروزی خبر داد.
تغذیه امیر تاجیک برای داشتن حنجره‌ای صاف و شفاف برای یک خواننده، حنجره، حیاتی‌ترین بخش کار محسوب می‌شود که مسلما با استفاده از ادویه‌ها و سرخ‌کردنی‌ها دچار مشکل خواهد شد.
رکورد بیشترین اضافه وزن های تاریخ سینما در سینمای پرزرق و برق ینگه دنیا همه‌چیز برای بازیگران راحت و ساده به دست نمی‌آید. گاهی برای رسیدن به ایده‌آل‌های ذهن كارگردان و نقشی كه مدنظر اوست باید شخصیت دیگری پیدا كرد.
رژیم غذایی ارغوان سریال "زمانه" چیست؟ رژیم غذایی ویژه و خاصی ندارم فقط سعی می‌كنم شب‌ها برنج نخورم یا خوردنی‌های مضر را حذف كنم.
صفحه 10 از 15  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  بهترین موادغذایی برای تسکین سرماخوردگی گیاهان دارویی آویشن، رازیانه و شیرین‌بیان همراه با...

  افرادی که رو به پیری هستند از این ویتامین بخورند! لقمه: همراه با پیر شدن جمعیت، پیشگیری از زمین خورد...

  آب کرفس از فشارخون بالا پیشگیری می‌کند کارشناس صنایع غذایی معاونت غذا و داروی دانشگاه علو...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت