دکوراسیون آشپزخانه بلیک لایولی، ستاره هالیوود بلیک لایولی که آشپز قابلی است کار دکوراسیون خود را با آشپزخانه آغاز کرده است و رئیس برند La Cornue یعنی زاویر دوپوی را به لوکیشن سریال Gossip Girl دعوت کرده تا در مورد این پروژه با او صحبت کند.
هفت سین در تهران 1500 «بهرام عظیمی» انیماتور، کارگردان و خالق سیا ساکتی، آخرین ساخته خود را که «تهران 1500» نام دارد، به اکران نوروزی 92 رساند.
کمند امیر سلیمانی به سبزی پلو با ماهی پایبند است کمند امیرسلیمانی با اشاره به اینکه به سنت پخت غذاهای نوروزی چون سبزی پلو با ماهی پایبند است از مردم هم خواست آیین‌های نوروزی را زنده نگه دارند.
رژیم غذایی لئوناردو دیکاپریو و آنجلینا جولی چیست؟ حالا که نزدیک عید نوروز است، احتمالا خیلی از شما به تکاپو افتاده اید تا کمی لاغر شوید، وزنتان را متعادل و تناسب اندام پیدا کنید. عجیب و غریب ترین رژیم های غذایی ستارگان هالیوود را برای شما آوردیم تا ه . . .
وقتی اکبر عبدی، مهرجویی را با آبدارچی اشتباه گرفت اکبر عبدی در گفت و گوی امروز خود با روزنامه شرق خاطره جالبی از اولین برخورد با داریوش مهرجویی بازگو کرده است.
بازسازی صورت استالین با پنیر! جو بلک شصتمین سال درگذشت استالین را با استفاده از تکه های پنیر یادآوری کرد.
در شصتمین سال درگذشت بازسازی صورت استالین با پنیر! جو بلک شصتمین سال درگذشت استالین را با استفاده از تکه های پنیر یادآوری کرد.
صفحه 10 از 15  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  میوه‌های پاییزی لاغرتان می‌كند بهترین روش برای جلوگیری از معضل چاقی در این فصل اس...

  بهار نارنج، برای رفع تپش قلب مفید است بهارنارنج همان گل های درخت نارنج است که دارای بوی ...

  باورهای تغذیه‌ای/ آیا هسته‌ی سیب حاوی سیانور است؟ در این مطلب به بررسی این باورها و درست و غلط بودن ...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

حامیان