گزارش تصویری برداشت پسته برداشت پسته از باغات سیرجان در حال انجام است.
فلفل قرمز؛ از برداشت تا ادویه برداشت فلفل در روستای بیزه شهرستان سبزوار
گزارش تصویری از برداشت انگور برداشت انگور در اراک
مدل های کیک عروسی فانتزی در این ایام که روزهای شادی و رونق جشن‌های عروسی است، چندین نمونه از هنر شیرینی و کیک پزی و تزیین آنها را عرضه می کنیم. البته به نظر می رسد هنر تزیین این کیکها که جزء شیرین ترین لحظات عروس و داماد است، . . .
نمونه‌ای از تزیین آشپزخانه عروس در زیر نمونه‌ای از تزیین آشپزخانه عروس را مشاهده می کنید.
مدل‌هایی برای تزیین سفره عقد مراسم عقد عروس و داماد بر سر سفره عقد یکی از رسوم ما ایرانی هاست. معمولاً عروس خانم ها تزیینات این سفره را انتخاب می کنند.
مدل‌هایی برای کیک عروسی (5) بعد از ماه رمضان و در این ایام که روزهای شادی و رونق جشن‌های عروسی است، چندین نمونه از هنر شیرینی و کیک پزی و تزیین آنها را عرضه می کنیم. البته به نظر می رسد هنر تزیین این کیکها که جزء شیرین ترین لحظا . . .
صفحه 9 از 38  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  کودکان به نوشیدن چای عادت نکنند کارشناس دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت گفت: ع...

  تاثیر غذاهای پرچرب در ابتلا به سرطان لوزالمعده بر اساس اعلام مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشک...

  خوردن عسل برای کودکان زیر یک سال ممنوع خیلی‌ها عسل را شیرینی بی‌ضرر می‌دانند و مرهم بسیار...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

گزارش و مقالات برگزیده

ماست از این سرطان پیشگیری می کند هیچ یك از محصولات لبنی دیگر چنین اثری را نشان نداده اند.
انقلاب رنگی در صنایع غذایی شکلات جزو پرطرفدارترین خوراکی‌ها بین بچه‌ها و حتی بزرگ‌ترهاست. در میان انواع شکلات‌ها، آبنبات‌ها،‌ تافی‌ها و دراژه‌های شکلاتی (اسمارتیزها) رنگ‌هایی زنده‌تر و تندتر دارند و مصرف‌کننده را به این فكر می‌اندازند که نکند از مواد و رنگ‌های غیرمجاز برای تهیه آنها استفاده شده باشد!
آیا کودکان چاق بزرگسالان چاقی می‌شوند؟ یک عضو هیات علمی اولین جشنواره و همایش تناسب اندام و بدنسازی با اشاره به اهمیت تعادل وزن از دوره کودکی تاکید کرد:« وقتی کودک شروع به وزن گیری زیاد کند و از منحنی های رشد خارج شود به احتمال زیاد، انتظار چاقی در بزرگسالی را خواهیم داشت.»
زخم زبان سرطان می آورد! ماهیچه کوچک و سرخ رنگی که توانایی های بسیاری دارد و مانند یک دست، کارهایی را انجام می دهد که هیچ عضو دیگری در بدن انسان قادر به انجام آن نیست. این ماهیچه زبان نام دارد.