جشنواره غذاهای محلی در رشت پایگاه خبری لقمه: جشنواره غذاهای محلی در شهر رشت تنها شهر خلاق خوراک یونسکو در ایران و یکی از هجده شهر خلاق خوراک در جهان، برگزار شد.
برداشت محصول خیار پایگاه خبری لقمه: برداشت محصول خیار از مزارع کیاسر مازندران .
آتش سوزی در مزارع کشاورزی کمیجان - اراک پایگاه خبری لقمه: شنبه شب گندمزار های اطراف شهرستان کمیجان اراک دچار حریق شد که توسط مامورین آتش نشانی مهار شد.
برداشت برنج در استان گیلان برنج از جمله محصولات مهم و استراتژیک کشور است که برداشت آن در استان گیلان از اواسط فصل تابستان شروع می شود و بسته به موقعیت آب و هوا تا آخر شهریور ماه ادامه می یابد. یکی از بزرگترین مشکلات کشاورزان بی . . .
کارگاه تولید محصولات خانگی خانم خوش نظر همسر جانباز حسن خوش نظر ، یکی از خیرین بسیجی می باشد که با استفاده از ظرفیت پایگاه مقاومت بسیج توانسته بیست و پنج بانوی نیازمند را مشغول فعالیت کند . عرصه فعالیت گروهی ایشان تولید محصولات . . .
روش عجیب ماهی‌گیری با آتش پایگاه خبری لقمه: در یک روش سنتی ماهی‌گیری در تایوان، ماهی‌گیران از آتش برای در دام انداختن ساردین‌ها استفاده می‌کنند.
نشست خبری جشنواره سفره ایرانی فرهنگ گردشگری پایگاه خبری لقمه: نشست خبری جشنواره سفره ایرانی فرهنگ گردشگری با حضور علی باقر نعمتی، مدیر کل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری برگزار شد.
صفحه 4 از 42  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  میوه و سبزیجات ،دوستدار سلامتی سالمندان پایگاه خبری لقمه: سبزیجات و میوه ها از اهمیت بالای...

  سبزی های ضد سرطان تحقیقات جدید در آمریکا نشان می‌دهد که گروهی از سبز...

  بارداری زمان مناسبی برای رژیم لاغری نیست بسیاری از خانم‌ها به ویژه آنهایی که چند قلو باردار...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

حامیان