برنامه‌ریزی برای ایجاد ۵۰۰ هزار هکتار باغ در اراضی شیبدار پایگاه خبری لقمه: معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: ۵۰۰ هزار هکتار برای توسعه باغات در اراضی شیب‌دار در برنامه ششم توسعه برنامه‌ریزی شده است.
افزایش 26 درصدی صادرات زعفران پایگاه خبری لقمه: عضو شورای ملی زعفران از افزیش ۲۶ درصدی صادرات زعفران در پنج ماهه اول امسال خبر داد و اعلام کرد: برای صادرات حدود ۴۰۰ تنی زعفران در سال جاری آماده هستیم. البته در این میان همه کشورهای . . .
مطالبات گندمکاران بزودی پرداخت می شود پایگاه خبری لقمه: رئیس کمیسون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تاخیر در پرداخت مطالبات گندمکاران گفت: براساس قول های داده شده این وجوه بزودی تامین اعتبار و پرداخت می شود.
کنترل پسیل پسته و شته انار با روش زیستی پایگاه خبری لقمه: محققان کشور به نانوفرمولاسیون آفت‌کش‌هایی دست یافتند که به گفته آنها با انجام تست میدانی بر روی آفت پسیل پسته و شته انار و یونجه نتایج مطلوبی در کنترل این آفات کسب کرده‌اند.
هیچ محدودیتی برای ارائه تسهیلات به گلخانه‌ها نداریم پایگاه خبری لقمه: معاون وزیر جهاد کشاورزی از تخصیص ۳۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت آبیاری تحت فشار باغ‌های کشاورزی خبر داد و گفت: برای ایجاد گلخانه‌های کوچک تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات با سود شش درص . . .
توصیه‌های سه روزه هواشناسی کشاورزی پایگاه خبری لقمه: مبارزه با جوندگان و با بیماری‌های انگلی داخلی در گوسفندان، آماده‌کردن کندوهای زنبور عسل برای زمستان گذرانی و... از جمله توصیه‌های هواشناسی کشاورزی برای امروز (۲۴ مهرماه) تا روز چهارش . . .
خرید دانه های روغنی به 350 هزارتن خواهد رسید پایگاه خبری لقمه: معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت:از آغاز فصل برداشت 8 میلیون و 871 هزار و 500 تن گندم باارزش بالغ بر 116 هزار میلیارد ریال از گندمکاران خریداری شد.
صفحه 1 از 86   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  آمادگی برای شروع درمان سرطان پایگاه خبری لقمه: سرطان به‌عنوان یک بیماری مزمن و ...

  لیمو بخورید تا سکته نکنید! پژوهشگران آمریکایی و انگلیسی دریافتند که مصرف لیمو...

  با مصرف مداوم گوجه فرنگی خو را در برابر سکته مغزی بیمه کنید کسانی که خون آن‌ها حاوی بالا‌ترین سطوح لیکوپن بوده...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت