قیمت کالاهای اساسی در هفته دوم اردیبهشت ماه اعلام شد پایگاه خبری لقمه: بررسی وضعیت بازار کالاهای اساسی در هفته دوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ حاکی از این است که قیمت کالاها همچنان گران است و در برخی موارد از جمله شکر و روغن، کمبود عرضه وجود دارد.
اسماعیل قادری فر: سازمان تعاون روستایی مانع دلالی در بازار آلو را می شود پایگاه خبری لقمه: مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از اختصاص اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی برای خرید توافقی محصول آلو در استان خراسان رضوی خبر داد.
وزیر جهاد کشاورزی در نیشابور اعلام کرد؛ نگاه تحولی دولت سیزدهم به کشاورزی/ محدودیتی برای تولید و واردات گندم نداریم پایگاه خبری لقمه: وزیر جهاد کشاورزی گفت: نگاه ما در حوزه کشاورزی تحولی است که باید همه کمک کنند تا این نگرش تحقق پیدا کند.
۱۵ هزار حلقه چاه غیرمجاز در گلستان وجود دارد پایگاه خبری لقمه: مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان گفت: در این استان امکان توسعه بهره‌برداری از آب زیرزمینی وجود ندارد، لذا از سال ۱۳۸۷ تاکنون توسط شرکت آب منطقه‌ای مجوز جدیدی برای استحصال آب زیرزمین . . .
جزییاتی از «کشاورزی قراردادی» در سال زراعی آینده پایگاه خبری لقمه: «کشت قراردادی» که وزارت جهاد کشاورزی دنبال می کند با وجود ظرفیت هایی که گفته می شود تا 50 درصد می تواند تولید را افزایش دهد، ابهاماتی دارد که قبل از اجرا باید برطرف شود.
ادعای معدوم سازی فلفل های ایرانی درست است؟ پایگاه خبری لقمه: یک مقام مسئول با بیان اینکه ادعای معدوم سازی فلفل های ایرانی توسط جمهوری آذربایجان در دست بررسی است، گفت: تاکنون هیچگونه مستنداتی در این زمینه به ما ارائه نشده است.
برنامه جدید وزارت جهاد کشاورزی توجه کامل به «امنیت غذایی» است پایگاه خبری لقمه: مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی گفت: اگر اقتدار غذایی در کنار اقتدار نظامی عملیاتی شود، امنیت غذایی ایجاد می‌شود.
صفحه 1 از 107   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  آیا سیب‌زمینی سرخ کرده و یخ و نوشابه دوست دارید؟ آیا می‌دانستید مصرف بیش از اندازه برخی مواد غذایی...

  10 راه پنهانی برای افزایش كلسیم دریافت كافی كلسیم برای جلوگیری از ابتلا به پوكی اس...

  کمبود آب چه بر سر انسان می‌آورد؟ یک متخصص تغذیه گفت: کلیه فرآیندهای بدن و تمام واکن...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت