طرح توسعه باغات دیم در ۵۰۰ هزار هکتار زمین شیب‌دار اجرا می‌شود پایگاه خبری لقمه: مدیرکل دفتر امور میوه‌های سردسیری و خشک وزارت جهاد کشاورزی گفت: ۵۰۰ هزار هکتار از اراضی کشور برای اجرای طرح توسعه باغات دیم در اراضی شیب‌دار در نظر گرفته شده است.
امسال ۲۲ میلیون تن محصولات باغبانی در کشور تولید می شود پایگاه خبری لقمه: معاون وزیر جهاد کشاورزی با پیش بینی اینکه امسال ۲۲ میلیون تن محصولات باغبانی در کشور تولید می شود، از اعطای تسهیلات به تولیدکنندگان در بخش سردخانه و صنایع بسته بندی خبر داد.
خودکفایی در گندم؛ مخالفان و موافقان چه می گویند؟ پایگاه خبری لقمه: هشدارها در مورد وضعیت منابع آبی ایران و آمارهای مصرف آب در حوزه کشاورزی در کنار جشن خودکفایی ایران در تولید گندم، مخالفت برخی گروه ها با توسعه کشاورزی و خودکفایی در تولید محصولات است . . .
صرفه جویی 102 میلیون متر مکعبی آب کشاورزی با اجرای عملیات آب و خاک پایگاه خبری لقمه: ظرفیت آب صرفه جویی شده با اجرای عملیات آب و خاک در اراضی کشاورزی در تیر ماه امسال 102 میلیون و 280 هزار متر مکعب بوده است.
بانک کشاورزی حامی مالی بزرگترین گلخانه شیشه ای خاورمیانه پایگاه خبری لقمه: مدیر شعب بانککشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: دولت یازدهم برنامه توسعه مکانیزاسیون، پرورش ماهی در قفس و گلخانه ها را در اولویت قرار داد، بانک کشاورزی نیز در همین راستا با ارایه تسهی . . .
بزرگ ترین گلخانه شیشه ای کشور و خاورمیانه بهره برداری می شود پایگاه خبری لقمه: بزرگ ترین گلخانه شیشه ای کشور و خاورمیانه ، با توجه به بحران منابع آب ،با روش کشت هیدروپونیک در 50 هکتار وسعت و در 31 هکتار فضای مسقف در منطقه آزاد ارس پاییز امسال به بهره برداری می . . .
تولید ۲.۲ میلیون تنی برنج/ برنج نو کیلویی ۹۰۰۰ تومان پایگاه خبری لقمه: مدیرکل دفتر غلات وزارت جهاد کشاورزی از پیش‌بینی تولید ۲.۲ میلیون تنی برنج در سال جاری خبر داد و گفت: با ورود محصول جدید به بازار شاهد آرامش تدریجی در قیمت برنج هستیم که کیلویی حدود ۹ . . .
صفحه 1 از 75   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  مواظب میزان مصرف مکمل آهن باشید از آن جا که خانم‌ها و دخترخانم‌ها شنیده‌اند که مصر...

  غذاهایی برای جلوگیری از شل شدن پوست بعد از کاهش وزن ‌وقتی که شما وزن از دست می دهید مخصوصاً وقتی که شم...

  رژیم لاغری با عسل عسل، مناسب ترین شیرینی برای افراد چاق، دارای اضافه...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت