قیمت مرغ در مراکز خرده فروشی به ۶۴۵۰ تومان پایگاه خبری لقمه: رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه قیمت مرغ در مراکز عمده فروشی به زیر ۶ هزار تومان رسیده است گفت: قیمت این کالا تا آذرماه گران نمی شود.
هر نوع میوه را باید کیلویی چند بخرید؟ پایگاه خبری لقمه: وضعیت بازار انواع میوه و تره‌بار به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی مناسب است و در این میان تنها قیمت انار با گرانی مواجه شده که به گفته او ناشی از سرمازدگی سال‌های گذشته و ک . . .
قیمت مرغ در مراکز خرده‌فروشی۶۹۵۰ تومان پایگاه خبری لقمه: رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از کاهش قیمت مرغ به ۶۹۵۰ تومان در مراکز خرده‌فروشی خبر داد.
قیمت مصوب مرغ و تخم مرغ اعلام شد پایگاه خبری لقمه: سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، قیمت مصوب هر کیلوگرم مرغ در واحدهای صنفی را معادل ۷۵ هزار ریال و قیمت هر کیلو تخم مرغ را، معادل ۵۲ هزار و ۵۰۰ ریال اعلام کرد.
کاهش 10 تنی مصرف کره در کشور پایگاه خبری لقمه: دبیر انجمن صناع لبنی کشور گفت: اکنون سالیانه بین 45 تا 50 هزار تن کره در کشور تامین و مصرف می شود که نسبت به گذشته 10 هزار تن کاهش یافته است.
افزایش ۲ برابری قیمت قارچ از مزرعه تا بازار پایگاه خبری لقمه: در حالی که قیمت قارچ در بازار مصرف به کیلویی ۱۰ هزار تومان رسیده است، عضو هیات مدیره تعاونی تولیدکنندگان قارچ‌های خوراکی می‌گوید قیمت هر کیلوگرم قارچ در مبادی تولید به 5000 تومان کاه . . .
جزییات توزیع اقلام اساسی در ایام محرم/ محدودیتی در عرضه وجود ندارد پایگاه خبری لقمه: با وجود ذخایر مناسب اقلام اساسی و توزیع سهمیه حمایتی هئیت های مذهبی از آرامش بازار خبر می دهند.
صفحه 1 از 32   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  نان صنعتی سالم‌تر است یا نان سنتی؟ این سوال برای خیلی‌ها پیش می آید که آیا نان‌های صن...

  کاهش سرطان تخمدان با این دو نوشیدنی معجزه گر محققان انگلیسی ادعا می کنند که مصرف چای و آب پرتقا...

  لیمو بخورید تا سکته نکنید! پژوهشگران آمریکایی و انگلیسی دریافتند که مصرف لیمو...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت