کودکان با خوردن این موادغذایی نابغه می شوند پایگاه خبری لقمه: محققان دریافتند که مصرف برخی مواد غذایی در عملکرد بهتر کودکان در دوران تحصیل تاثیر گذار بوده و از ابتلا به آلزایمر پیشگیری می کنند.
روغن رزماری حافظه کودکان را تقویت می کند پایگاه خبری لقمه: نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد اسانس روغن رزماری به شکل قابل توجهی موجب تقویت حافظه کاری در کودکان می شود.
محرومیت نوزاد از شیر مادر با تغذیه تکمیلی زودتر از موعد پایگاه خبری لقمه: یک فوق تخصص نوزادان گفت: تغذیه تکمیلی زودتر از موعد مهم‌ترین عامل برای عدم بهره‌مندی نوزاد از شیر مادر است.
صبحانه نخوردن در کودکان باعث چاقی می شود پایگاه خبری لقمه: یک متخصص تغذیه گفت: صبحانه نخوردن در بچه‌ها نه تنها باعث لاغری نخواهد شد بلکه سبب چاقی می‌شود زیرا آنها برای فعالیت‌های مغزی نیاز به قند خون دارند که این موضوع می‌تواند باعث گرایش کو . . .
کودکان چاق هم ممکن است سوء تغذیه داشته باشند؟ پایگاه خبری لقمه: یک متخصص نوزادان گفت: رشد کودک باید بر اساس جدول رشد باشد و بالا بودن یا پایین بودن وزن کودک نیاز به بررسی دارد.
کاهش کوتاه قدی کودک با خوردن روزانه یک «تخم مرغ» پایگاه خبری لقمه: به گفته محققان، خوردن روزانه یک تخم مرغ به شکل قابل توجهی موجب افزایش رشد و کاهش کوتاه قدی تا ۴۷ درصد در کودکان می شود.
کودکان با تماشای تلویزیون چاق می شوند پایگاه خبری لقمه: نتایج یک بررسی نشان می‌دهد: کودکانی که در اتاق خواب تلویزیون تماشا می‌کنند، بیشتر در معرض خطر ابتلا به چاقی قرار دارند.
1    2    3    4    5   
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  قطع نمک از عوامل افزایش خطر بیماری‌های قلبی و سکته دانشمندان هشدار دادند که قطع کردن مصرف نمک، می‌تو...

  پاسخی به سوال قدیمی ارتباط بین غذا و سلامت روان رابطه بین غذا و سلامتی روان انسان دارای پیشینه تار...

  بهترین دستورالعملِ پخت ماهی/ رابطه نوع طبخ ماهی و سلامت قلب مطالعات جدیدی که در مورد تأثیر مصرف ماهی صورت گرفت...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت