شیر مادر برای سلامت روده های نوزاد مفید است پایگاه خبری لقمه: محققان دریافته اند شیر مادر با ایجاد باکتری های خوب در سیستم گوارشی نوزاد، نقش مهمی در سلامت کودک دارد.
حساسیت های غذایی در کودکان پایگاه خبری لقمه: هنگامی که سیستم ایمنی بدن به چیزی که فرد می خورد و یا مینوشد واکنش غیر طبیعی نشان دهد را حساسیت یا آلرژی غذایی میگویند.
8 ماده غذایی برای افزایش وزن در نوزادان و کودکان نوپا پایگاه خبری لقمه: یکی از نگرانی های اصلی مادران کم بودن وزن نوزاد و یا کودک نو پای خود است. حقیقت این است که اگر یک نوزاد سالم باشد و تغذیه خوبی داشته باشد به هیچ وجه جای نگرانی نیست ، اما اگر نگرا . . .
یک کودک نوپا هر روز چه مقدار غذا باید بخورد؟ پایگاه خبری لقمه: فرزند نوپایتان حالا دیگر یاد گرفته غذاهای جامد بیشتری بخورد؟ می خواهید مطمئن شوید که فرزندتان به اندازه کافی مواد مغذی دریافت می کند؟ اگر جواب این سوال را نمی دانید و دوست دارید مطمئ . . .
نوشیدن چایی برای کوکان مفید است؟ پایگاه خبری لقمه: میل به خوردن چای مقابله با حالت تهوع مضرات چای مبارزه با سرفه کاهش لرز و افزایش تعریق چای زنجفیل آرامش روح و روان کودک
آجیل چه زمانی در برنامه غذایی کودکان قرار می گیرد؟ پایگاه خبری لقمه: آجیل منبع تامین مواد معدنی، اسیدهای چرب و برخی ویتامین‌های مفید است و اگر به میزان مناسب در برنامه غذایی روزانه کودکان قرار داده شود، می‌تواند در کنار تامین میزان قابل ملاحظه‌ای انرژ . . .
8 مواد غذایی برای تقویت بینایی کودکان پایگاه خبری لقمه: در این مطلب به شما راهکارهایی برای تقویت بینایی کودک آموزش می دهیم. به کار بردن موادی مغذی که سبب تقویت حس بینایی کودکان میشود، در رژیم غذایی آن ها لازم است . حس بینایی در کودکان با . . .
1    2    3    4   
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  با 6 خوراکی پاییزی سلامتی تان را تضمین کنید چغندر از آن دسته سبزیجاتی است که سرشار از قند بوده...

  تلخی مرض قند را با آموزش شیرین كنید لقمه: این شعار جهانی اتفاقا در كشور ما مصداق‌های خ...

  با آب اضافی حاصل از پخت‌وپز چه کنیم زمانی که بدانید مواد آب‌پز هر کدام ماده مغذی‌ای در...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت