قیمت اقلام و خدمات در ماه رمضان و شب عید/ ضوابط فعالیت رستوران ها پایگاه خبری لقمه: این روزها بازارهای مختلف کشور میزبان مردمی است که خود را هم برای سال نو و هم برای ماه رمضان آماده می‌کنند.
کشف هزار و دویست کیلو حشیش در قوطی‌های رب پایگاه خبری لقمه: فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا از کشف بیش از یک تن و ۲۰۰ کیلو گرم مواد مخدر از نوع حشیش در گمرک مرزی میلک خبر داد.
دلیل ممنوعیت واردات دی و منو کلسیم فسفات چیست؟ پایگاه خبری لقمه: با پیگیری دفتر حمایت از سرمایه گذاری و تولید ملی و بازرسی امور جهاد کشاورزی و محیط زیست سازمان بازرسی، از واردات دی و منو کلسیم فسفات به دلیل وجود کالای مشابه ساخت داخل جلوگیری شد.
نرخ آجیل چهارشنبه سوری اعلام شد پایگاه خبری لقمه: سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار نرخ آجیل مخصوص چهارشنبه سوری را اعلام کرد.
اصول تغذیه مناسب در ماه مبارک رمضان پایگاه خبری لقمه: روزه عبادتی است که فواید روحی و جسمانی فراوانی به همراه دارد. بنابراین رعایت نکات روزه داری و به ویژه نحوه تغذیه در این ماه مبارک حائز اهمیت است.
توصیه های دارویی و تغذیه‌ای به روزه داران/ خودسرانه دارو را قطع نکنید پایگاه خبری لقمه: روزه، عبادتی است که فواید روحی و جسمانی فراوانی به همراه دارد ولیکن رعایت نکات روزه داری و به ویژه رعایت اصول تغذیه صحیح در این ماه مبارک حائز اهمیت فراوانی است.
آموزش کامل تهیه کباب لقمه در منزل پایگاه خبری لقمه: در این مطلب، آموزش تهیه کباب لقمه با جزئیات کامل و ریزه کاری‌های پخت حرفه‌ای این غذای محبوب را برای شما فراهم کرده‌ایم.
صفحه 2 از 552  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  پرهیز از مصرف شیرینی خامه ای ˈمسعود کیمیاگرˈ در گفت و گویی با اشاره به توصیه ها...

  ممنوعیت فروش بستنی و آب میوه در خیابان ممنوع شدن فروش بستنی و آب میوه در حاشیه خیابانها، ...

  تجربه کرونا و لزوم تاکید بر تغذیه سالم پایگاه خبری لقمه: حالا که شاید بیش از هر زمان دیگر...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت