پرداخت ۹۸ درصد از مطالبات چایکاران پایگاه خبری لقمه: رئیس سازمان چای از پرداخت حدود ۹۸ درصد از مطالبات چایکاران کشور خبر داد.
آشنایی با غذاهای مخصوص روزهای سرد سال پایگاه خبری لقمه: هوا که سرد می شود، لازم است قوای جسمانی نیز تحمل سرما را داشته باشد. از همین رو، خوردن غذاهای ویژه این روزها، توصیه می‌شود.
چه میزان کاهش وزن در ماه ضرر ندارد؟ پایگاه خبری لقمه: به گفته محققان، افرادی که موفق به کاهش وزن می شوند این کار را به تدریج با حدود نیم تا یک کیلوگرم در هفته انجام می دهند که به معنای ۲ تا ۴ کیلوگرم در ماه است.
شیرمادر واکسن زده از نوزاد در مقابل کووید ۱۹ محافظت می کند پایگاه خبری لقمه: محققان می گویند نوزادانی که برای دریافت واکسن کووید ۱۹ بسیار کوچک هستند، با مصرف شیر مادر که قبلا واکسن دریافت کرده است، تا حدودی در مقابل کروناویروس محافظت می شوند.
کدام چاقی نیاز به جراحی دارد؟/ درمان‌های نامتعارف چاقی و اضافه وزن پایگاه خبری لقمه: دبیر علمی هشتمین کنگره پیشگیری و درمان چاقی ایران، گفت: دوسوم جمعیت بالغ کشور دچار اضافه وزن و چاقی هستند.
پرداخت ­تسهیلات برای خرید ماشین آلات کشاورزی تا ۱۵ اسفند پایگاه خبری لقمه: معاون اعتبارات بانک کشاورزی گفت: اعتبار ۵ هزار میلیارد تومانی برای خرید ماشین آلات کشاورزی تا ۱۵ اسفند پرداخت می‌شود.
۸۵ درصد کاشت گندم و جو در کشور مکانیزه انجام می‌شود پایگاه خبری لقمه: رییس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی گفت: بیش از ۸۵ درصد کاشت گندم و جو کشور به صورت مکانیزه انجام می‌شود.
صفحه 3 از 504  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  کربوهیدراتها چاق نمیکنند/ شمارش کالری اشتباه است ادعاهای ضرر چربی‌های اشباع شده برای قلب، مصرف ٥ وع...

  چه کسانی باید ویتامین سی بخورند؟ حدود 260 سال پیش فردی به نام دکتر جیمز لیند، پزشک ...

  کاهش سکته با موز محققان دریافتند که مصرف موز در رژیم غذایی به دلیل ...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت