نشست خبری جشنواره میوه های قرآنی در کانون فرهنگی تربیتی ابوذر پایگاه خبری لقمه: نشست خبری جشنواره میوه های قرآنی با حضور داود حجی زاده مسئول کانون فرهنگی تربیتی ابوذر، تبریزی مدیر اجرایی این بازارچه و نمایشگاه، عصر شنبه ۲۹ آبان در محل این کانون برگزار شد.
مجسمه‌های نیمرو در شیلی پایگاه خبری لقمه: نیمرو های غول پیکر بخشی از جشنواره بیان هنری هستند که هنرمندان با استفاده از فضاهای شهری سانتیاگو پایتخت شیلی به ارائه آثار هنری خود پرداختند.
رستورانی در دل غار پایگاه خبری لقمه: رستوران کوئنگ‌فنگ که در دل غار ساخته شده با مساحتی بالغ بر 1200 متر می‌تواند به 700 نفر خدمات‌رسانی کند.
بیست ودومین نمایشگاه مطبوعات پایگاه خبری لقمه: دربیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، نشریات غذایی و سبک زندگی حضور یر رنگی دارند.
جشن انار در روستای انبوه پایگاه خبری لقمه: از سمت قزوین که حرکت کنیم بعد از عبور از جاده ای کوهستانی با درختان تنک و تپه ماهورهایی نه چندان بلند و در حالیکه بیشتر مسیر هم جاده ای خاکی است و درختان زالزالک در اطرافش کم و بیش ف . . .
نذورات حسینی در منازل پایگاه خبری لقمه: هرساله در ایام محرم در روستاها و شهرهای کشور عزاداران حسینی با تهیه نذری و توزیع آن ارادت خود را به امام حسین (ع) و یاران باوفایش به نمایش می گذارند. در دهه اول و دوم محرم نذرورات حس . . .
برداشت نمک در منطقه آگاریای هند‎ پایگاه خبری لقمه: مردم منطقه آگاریای هند با تحمل شرایط سخت و فقر و بیماری، ناگزیرند برای تامین زندگی از معدن نمک این منطقه نمک برداشت کنند.
صفحه 2 از 42  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  خربزه از بیماری‌های قلبی و عروقی پیشگیری می‌كند یک کارشناس تغذیه در یزد، گفت: مصرف خربزه در پیشگی...

  آشنایی با نیاز تغذیه‌ای بدن در فصل سرما با توجه به شروع زمستان و روزهای کوتاه و شب‌های سر...

  دزدان انرژی را بشناسید لقمه: شناسایی و مقابله با دزدان انرژی کار سختی نیس...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

حامیان