صادرات پسته در بهار امسال افزایش یافت بر اساس گزارش گمرک جمهوری اسلامی ایران، صادرات پسته در بهار امسال به لحاظ وزنی 3.7 درصد و به لحاظ ارزش 4.7 درصد افزایش یافته است.
زولبیا و بامیه درجه یک رمضان کیلویی 7 هزار تومان تعیین شد رئیس اتحادیه کشوری قنادان از تعیین قیمت زولبیا و بامیه درجه یک ماه مبارک رمضان به ازای هر کیلوگرم 7 هزار تومان خبرداد و گفت: دولت مقرر کرده تا روغن را در اختیار قنادان قرار دهد که امیدواریم این کار هر . . .
ورود تاجران عرب به بازار آجیل رئیس اتحادیه فروشندگان آجیل وخشکبار از رکود بازار و افت قیمت‌ها بعد از ایام عید نوروز خبر داد.
قیمت زولبیا بامیه در انتظار روغن و شکر رییس اتحادیه شیرینی و قنادان از تصویب نشدن قیمت زولبیا و بامیه به دلیل مشخص نبودن وضعیت شکر و روغن خبر داد.
بررسی قیمت زولبیا و بامیه ماه رمضان در کمیسیون فنی رئیس اتحادیه کشوری قنادان از بررسی قیمت زولبیا و بامیه ماه رمضان در کمیسیون فنی این اتحادیه خبر داد.
فهرست جدید قیمت انواع شیرینی اعلام شد رئیس اتحادیه کشوری قنادان فهرست جدید قیمت انواع شیرینی را اعلام کرد.
صادرات بیش از 400 میلیون دلار شیرینی و شکلات معاون وزیرصنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران گفت: ارزش صادرات شیرینی و شکلات کشور در سال گذشته از مرز 400 میلیون دلار فراتر رفت.
1    2    3    4    5    6    7   
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  تلخی مرض قند را با آموزش شیرین كنید لقمه: این شعار جهانی اتفاقا در كشور ما مصداق‌های خ...

  لیمو ترش مفیدترین دارو برای درمان گلو درد است لیمو ترش از جمله مواد بسیار مفید برای برطرف کردن ب...

  میوه های غنی از کلسیم را بشناسید در دوران بارداری لازم است مواد غذایی سالم و مغذی م...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

گزارش و مقالات برگزیده

جایگزین مناسب چیپس و پفک افراط و تفریط کودکان در مصرف غذاهای مضر سلامت یا غذاهایی که برای رشد او مفید هستند، به دغدغه‌ای برای والدین تبدیل شده است. یک متخصص تغذیه می‌گوید: ذائقه کودک را می‌توان با روش‌های مختلف و جایگزین کردن برخی مواد غذایی شکل داد.
چاقی از چه سنی به سراغ دختران می آید؟ تناسب اندام در برخی از کشورها بسیار افت کرده و حتی خردسالان هم بسیار چاق شده اند.
کیوی در رفع نفخ بعد از غذا موثر است کیوی حاوی آنزیمی است که به هضم پروتئین‌های گوشت قرمز، محصولات لبنی و ماهی کمک می‌کند.
آشنایی با یک رژیم غذایی برای داشتن قلب سالم بیماری‌های قلبی و عروقی یکی از دلایل اصلی مرگ و میر در دنیا است. همچنین شایع‌ترین علل مرگ و میر در کشور ما نیز بیماری‌های قلبی – عروقی است. افزایش این نوع بیماری ناشی از تغییرات در رژیم غذایی، فعالیت بدنی و مصرف دخانیات بوده که به دلیل تغییر در شیوه زندگی ناشی از شهرنشینی و صنعتی شدن پدید آمده است.