قیمت زولبیا بامیه در انتظار روغن و شکر رییس اتحادیه شیرینی و قنادان از تصویب نشدن قیمت زولبیا و بامیه به دلیل مشخص نبودن وضعیت شکر و روغن خبر داد.
بررسی قیمت زولبیا و بامیه ماه رمضان در کمیسیون فنی رئیس اتحادیه کشوری قنادان از بررسی قیمت زولبیا و بامیه ماه رمضان در کمیسیون فنی این اتحادیه خبر داد.
فهرست جدید قیمت انواع شیرینی اعلام شد رئیس اتحادیه کشوری قنادان فهرست جدید قیمت انواع شیرینی را اعلام کرد.
صادرات بیش از 400 میلیون دلار شیرینی و شکلات معاون وزیرصنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران گفت: ارزش صادرات شیرینی و شکلات کشور در سال گذشته از مرز 400 میلیون دلار فراتر رفت.
کاهش سهم خشکبار ایران در بازارهای جهانی صادرات سنتی خشکبار ایرانی و گسترش فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغاتی کشورهای رقیب، سهم ایران را در بازارهای جهانی کاهش داده است که به تبع آن، درآمدهای ارزی ناشی از صادرات آن کاهش یافته است.
فروش آجیل در عید کاهش یافت رییس اتحادیه شیرینی و قنادان از فروش و خدمات‌رسانی خوب و بدون مشکل در ایام عید خبر داد.
قیمت انواع شیرینی شب عید رئیس اتحادیه کشوری قنادان جزئیات انواع شیرینی را اعلام کرد.
1    2    3    4    5    6   
نظرسنجی
نوشیدنی محبوب شما در زمستان چیست؟
  

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  خواص خوردن ژله یکی از محبوبترین دسرها ژله است که با طعم و رنگ‌های...

  5 ماده غذایی که زنان باید بیشتر بخورند تقریباً تمام این مواد خوب در خواربارفروشی‌ها یافت ...

  خودمراقبتی، ارزان‌ترین راه جلوگیری از مشکلات پرهزینه دندانی رئیس دانشکده‌ دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید ص...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

گزارش و مقالات برگزیده

آیا شیر و لبنیات چاق کننده هستند؟ اگر شما هم فردی درگیر رژیم غذایی و برنامه‌های کاهش وزن باشید بدون شک این جمله را شنیده‌اید که لبنیات چاق می‌کنند! اما اگر این حرف‌ها باعث شده شما هم شیر و لبنیات را از زندگی‌تان بیرون کنید ما خبر خوبی برای شما داریم.
سبزیجات هم زنانه و مردانه دارند همیشه از خوبی‌های سبزیجات و گیاهان شنیده‌ایم و سعی کرده‌ایم آنها را در برنامه غذایی‌مان جای دهیم.
ملخ دریایی کلسترول دارد؟ اگر زیاد به چشم‌های ریز و سیاه و آن سبیل بلند و باریک و پاهای سوسکی‌اش زل نزنید و حس کنجکاوی‌تان باعث نشود بدنش را لمس کنید شاید بتوانید برای یک‌بار هم که شده مزه‌اش را بچشید‌. با این ملخ دریایی که به آن میگو می‌گویند غذاهای متنوعی مانند میگو پلو، قلیه میگو، میگو سوخاری، خورش میگو و چیپس میگو تهیه می‌کنند.
آیا خواص سبزی ها با طبخ از بین می رود؟ یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی با بیان اینکه:«برخی از اجزای غذایی و مواد مغذی سبزی ها مثل ویتامین های محلول در آب و ویتامین C نسبت به حرارت و محیط قلیایی بسیار حساس بوده و حرارت می تواند به درجاتی خواص آن را از بین ببرد.» تاکید کرد:«برای حفظ ویتامین C سبزی ها به هنگام پخت، سبزی را به ناگهان در آب جوش بریزید.»