حاجی زاده:تفاوت نرخ ارزترجیحی با نرخ ارز آزاد زمینه ساز جریان ناسالم اقتصادی است پایگاه خبری لقمه: دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور معتقدبا توجه به شرایط نا اسلم تفاوت ۵ برابری نرخ ارزترجیحی و بازار آزاد، بهتر است ارز ۴۲۰۰ تومانی حذف شود.
میزان رشد صادرات زعفران در هفت ماهه اول ۹۹ پایگاه خبری لقمه: رئیس شورای ملی زعفران از رشد ۱۵درصدی صادرات طلای سرخ در هفت ماهه ۹۹ نسبت به زمان مشابه در سال گذشته خبر داد.
ادعای چین در مورد وجود ویروس کرونا در غذای وارداتی پایگاه خبری لقمه:شرکای تجاری چین از این ادعا به خشم آمده و آن را اعمال محدودیت تجاری و نحوه بازرسی واردات توسط مقامات گمرکی و بهداشتی این کشور فراتر از استاندارد جهانی می دانند.
منتصر کوهساری: ترخیص کالاها در بنادر محدودیتی ندارند/ بندر امام رتبه اول در دپوی کالا پایگاه خبری لقمه: معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی تاکید کرد در ترخیص کالاهای موجود در بنادر کشور هیچ محدودیتی وجود ندارد و در اسرع وقت کالاها تخلیه می شوند.
منصور پوریان: ممنوعیت صادرات رسمی و گرانی دلار دلایل اصلی قاچاق دام پایگاه خبری لقمه:رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور بر ممنوعیت صادرات دام و افزایش قیمت دلار به عنوان دو دلیل اصلی رونق قاچاق دام زنده تاکید کرد.
جلوگیری از صادرات مرغ تا اطلاع ثانوی پایگاه خبری لقمه: وزارت صمت و وزارت جهاد کشاورزی بر ممونعیت صادرات مرغ از اول آبان ماه تا اطلاع ثانوی توافق کردند.
بهروز آقایی مطرح کرد: تاکید بر جایگاه تثبیت شده‌ بندر چابهار در منطقه/ رشد قابل توجه ترانزیت و صادرات پایگاه خبری لقمه: مدیر کل بنادر استان سیستان و بلوچستان در گفتگو با رادیو اقتصاد گفت: مطمئنا کشورهایی که منافعی از قبیل زمان و هزینه کمتر ارسال کالا در بندر چابهار و از طریق جغرافیای ایران برایشان وجو . . .
صفحه 1 از 52   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  سوپ و آش؛ غذایی کامل برای سرماخوردگی یک متخصص تغذیه با تاکید براینکه مواد مغذی از دست ر...

  آب سیب، مسهل یا یبوست زا؟ ارزش غذایی:۲۵۰ گرم آب سیب شیرین نشده حدود ۱۱۴ کالر...

  ضرورت گنجاندن فیبر در رژیم غذایی/میوه و سبزیجات بخورید در حالیکه فیبر برای هضم مناسب، کنترل وزن و سلامت ع...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

گزارش و مقالات برگزیده

20 بخورید، 20 بگیرید بسیاری از دانش ‌آموزان روزهای پیش از امتحان را تا حد امکان به مطالعه می ‌پردازند و تصور می‌ کنند که غذا و استراحت مانع مطالعه می ‌شود، در صورتی که با تغذیه صحیح می ‌توان بازده فکری را افزایش داد.
شیوه های نادرست کاهش وزن و پیامدهای ناشی از آنها در طی سالیان اخیر، چاقی به یکی از مشکلات مهم عرصه سلامت و بهداشت تبدیل شده است. تغییرات شیوه زندگی مهمترین عامل بروز این معضل محسوب می شود.
آشنایی با میوه‌هایی که جوان‌كننده پوست و ضدپیری هستند با گذشت زمان، در اثر آلودگی‌های محیطی، نور آفتاب و استرس پوست به مرور شادابی و روشنی خود را از دست می‌دهد و پر از لك‌وچروک می‌شود. میوه‌ها و سبزی‌ها كه در هر فصل انواع مختلفی از آنها یافت می‌شود، ضدلك‌ها و ضدچروك‌های طبیعی‌اند كه خداوند خلق كرده است.
با نوشیدن قهوه، از افسردگی‌تان بکاهید كارشناسان علوم پزشكی دانشكده بهداشت عمومی هاروارد اعلام كردند: نوشیدن قهوه، خطر افسردگی را كاهش می‌دهد.