نشان ایمنی غذا به کدام شرکت تعلق می گیرد/ توانایی ایران در صادرات غذای حلال پایگاه خبری لقمه: مدیرکل امور فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو، معیارهای دریافت نشان ایمنی غذا و دبیرکل کانون انجمن‌های صنایع غذایی کشور توانایی ایران در صادرات غذای حلال را تشریح کردند. . . .
ارسال نخستین محموله بزرگترین قرارداد تجاری زعفران جهان به قطر پایگاه خبری لقمه: پس از انعقاد قرارداد صادرات و فرآوردی ۲۰۰ تن زعفران ایران به مقصد کشور قطر، نخستین محموله از این قرارداد بارگیری و جهت فرآوری به کشور قطر ارسال شد.
نان ایرانی با گندم گران انگلیسی/فهرست تامین کنندگان گندم ایران در پنج ماه اول سال جاری ارزیابی واردات گندم نشان می دهد در این مدت «هنگ کنگ» هم به جمع صادرکنندگان پیوسته و کشورهای تامین کننده‌ گندم ایران از 8 کشور به 9 کشور رسیده اند.
۵۹ درصد افزایش ارزی صادرات کالا کالا از مرز خسروی به عراق مدیر گمرک خسروی از صادرات ۳۴۹ میلیون دلار کالا از این مرز رسمی در پنج ماه سپری شده از امسال به عراق خبر داد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۹ درصد افزایش ارزی داشته است.
صادرکنندگان میوه از موانعشان با رییس جمهور سخن گفتند پایگاه خبری لقمه: اتحادیه ملی محصولات کشاورزی ایران در نامه به رئیس جمهور ۶ مانع صادرکنندگان میوه و سه راهکار برای رفع این موانع مطرح کرد.
رشد تجارت ایران با همسایگان در دولت سیزدهم؛ وعده‌ای که محقق شد یکی از سیاست‌های دولت سیزدهم گسترش روابط تجاری ایران با همسایگان بود تا بتوانیم در این بازار نقش آفرینی کنیم و سهم ۵۱ درصدی تجارت ایران با کشورهای همسایه در سال جاری نشان از تحقق وعده دولت دارد که چشم . . .
کاهش صادرات زعفران از آغاز سال ۱۴۰۱ پایگاه خبری لقمه: نایب رئیس شورای ملی زعفران از کاهش شدید صادرات زعفران در ماه های اخیر خبر داد و گفت: فقط در فروردین ماه صادرات طلای سرخ ۶۰ درصد کاهش یافته است.
صفحه 1 از 57   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  سیب معجونی برای درمان بسیاری از دردها سیب از جمله میوه‌هایی است که در همه فصل‌های سال بی...

  بهترین دستورالعملِ پخت ماهی/ رابطه نوع طبخ ماهی و سلامت قلب مطالعات جدیدی که در مورد تأثیر مصرف ماهی صورت گرفت...

  ایمپلنت بهترین روش درمان برای دندان‌های از دست رفته رئیس نخستین کنگره بین المللی ICOI در منطقه خاورمیا...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

گزارش و مقالات برگزیده

استفتاء از مراجع عظام در مورد حکم روزه داری و کرونا پایگاه خبری لقمه: برخی از مراجع تقلید در این باره دیدگاه‌های خود را در مورد حکم شرعی روزه گرفتن در روزهای شیوع کرونا اعلام کردند.
روش های تنظیم ساعت شکم! چقدر با چرخه بیولوژیک گرسنگی و سیری آشنا هستید؟ آیا شما هم یکی از آنها در وجود خودتان دارید؟ نتایج تحقیقات نشان می دهند اعصاب شکم براساس ساعت مشخصی کار می کنند و در زمان های خاصی از روز غذا خوردن را محدود می کنند.
اصول کلی در استفاده از داروهای گیاهی اندازه ها و مقادیر و طرز تهیه و آماده کردن داروهای گیاهی و گیاهان دارویی برای استفاده اصول کلی در استفاده از داروهای گیاهی را شامل می شود.
فوت های کوزه گری در آشپزی برای خارج شدن حشرات از لای سبزیجات، جدا كردن دانه باقلا از غلاف آن، جلوگیری از پلاسیدگی سریع هویج، گرفتن مزه تلخ كاهو و... چه میكنید؟ با چند فوت‌وفن ساده برای انجام راحت‌تر این كارها آشنا شوید.