از عصاره لوبیای سفید چطور برای کاهش وزن استفاده می‌شود؟ پایگاه خبری لقمه: عصاره لوبیای سفید، یک ماده‌ی طبیعی است که معمولاً به شکل مکمل آن به فروش می‌رسد و در بازار معمولاً به عنوان "مهارکننده نشاسته " شناخته می‌شود.
فواید موز سبز برای سلامتی پایگاه خبری لقمه: موز سبز در اکثر مناطق آمریکای لاتین استفاده می شود و مصرف آن به شیوه های مختلفی صورت می گیرد. این موز را می پزند، کمپوت یا مربا درست می کنند و یا به همراه غذاهای دیگر سرو می کنند. . . .
با مصرف این نوشیدنی به آرامش برسید پایگاه خبری لقمه: ترکیب سه گیاه بومی ایرانی، آفریقایی و چینی باعث شکل گیری یک نوشیدنی صد درصد شرقی شده است که می‌تواند جریان شادی را در ذهن‌های افسرده و روان‌های خسته جاری کند.
فواید آب نمک برای دهان و دندان پایگاه خبری لقمه: آب نمک بهترین ضدعفونی کننده دهان و دنداناز آنجا که استفاده از دهان شویه در برخی از افراد ایجاد آلرژی می کند، بنابراین آب نمک و جوش شیرین بهترین ضد عفونی کننده دهان و دندان تلقی می شو . . .
خواص خیار مزرعه ای با گلخانه ای یکسان است؟ پایگاه خبری لقمه: یکی از نشانه‌های بارز تشخیص خیار مزرعه از انواع گلخانه‌ای، بذرهایی است که در گوشت میوه پراکنده است. اگر خیار گلخانه را از وسط نصف کنید جای بذر را می‌بینید، اما خود بذر وجود ندارد. در . . .
پاکسازی بدن در فصل بهار با این خوراکی‌ها پایگاه خبری لقمه: آش ریواس، آش آلو و تمر هندی و سیب ترش نیز از آش‌های بهار هستند که تفاوت آنها فقط در افزودن نوع ترشی است
مصرف انجیر به هضم غذا و کاهش وزن کمک میکند! پایگاه خبری لقمه: مصرف انجیر چه به صورت تازه و چه به صورت خشک حاوی فواید متعددی است.
صفحه 6 از 91  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  جلوگیری از سردرد در ماه رمضان با نوشیدن چای سبز لقمه: در ماه رمضان برای جلوگیری از سردرد، چای سبز ...

  سرد مزاجان و خوردن غذاهایی با طبع سرد اگر افراد بعد از مصرف غذاهایی که طبع سرد دارد، دچا...

  خوردن ترشی،قهوه غلیظ و غذاهای پرادویه موثردربروز زخم معده/شلغم مانع ایجاد زخم معده می‌شود یک متخصص تغذیه و رژیم‌های درمانی، عنوان کرد: خوردن...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت