فواید انار برای پوست پایگاه خبری لقمه: از مزیت های انار برای پوست خود استفاده کنید انار فواید بسیاری برای تندرستی بدن دارد که بارها در این مورد گفته شده است ولی برای پوست فواید بیشتری دارد چون آنتی اکسیدان زیادی دارد پوست . . .
از عصاره لوبیای سفید چطور برای کاهش وزن استفاده می‌شود؟ پایگاه خبری لقمه: عصاره لوبیای سفید، یک ماده‌ی طبیعی است که معمولاً به شکل مکمل آن به فروش می‌رسد و در بازار معمولاً به عنوان "مهارکننده نشاسته " شناخته می‌شود.
فواید موز سبز برای سلامتی پایگاه خبری لقمه: موز سبز در اکثر مناطق آمریکای لاتین استفاده می شود و مصرف آن به شیوه های مختلفی صورت می گیرد. این موز را می پزند، کمپوت یا مربا درست می کنند و یا به همراه غذاهای دیگر سرو می کنند. . . .
با مصرف این نوشیدنی به آرامش برسید پایگاه خبری لقمه: ترکیب سه گیاه بومی ایرانی، آفریقایی و چینی باعث شکل گیری یک نوشیدنی صد درصد شرقی شده است که می‌تواند جریان شادی را در ذهن‌های افسرده و روان‌های خسته جاری کند.
فواید آب نمک برای دهان و دندان پایگاه خبری لقمه: آب نمک بهترین ضدعفونی کننده دهان و دنداناز آنجا که استفاده از دهان شویه در برخی از افراد ایجاد آلرژی می کند، بنابراین آب نمک و جوش شیرین بهترین ضد عفونی کننده دهان و دندان تلقی می شو . . .
خواص خیار مزرعه ای با گلخانه ای یکسان است؟ پایگاه خبری لقمه: یکی از نشانه‌های بارز تشخیص خیار مزرعه از انواع گلخانه‌ای، بذرهایی است که در گوشت میوه پراکنده است. اگر خیار گلخانه را از وسط نصف کنید جای بذر را می‌بینید، اما خود بذر وجود ندارد. در . . .
پاکسازی بدن در فصل بهار با این خوراکی‌ها پایگاه خبری لقمه: آش ریواس، آش آلو و تمر هندی و سیب ترش نیز از آش‌های بهار هستند که تفاوت آنها فقط در افزودن نوع ترشی است
صفحه 3 از 88  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  خواص کشمش مدیرنظارت برمواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی وبهداشتی ...

  توصیه‌های بهداشتی برای غذای عزاداران محرم با توجه به فرا رسیدن ماه محرم و برگزاری مراسم مذهب...

  چه بخوریم و چه نخوریم تا بهتر رشد کنیم؟ رئیس انجمن علمی غذا و تغذیه حامی سلامت ایران با اش...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت