خواص سبزی شاهی برای درمان 6 بیماری پایگاه خبری لقمه: سبزی شاهی حاوی مقادیر بالای ویتامین، مواد معدنی و فیتوشیمیایی هاست.
برای سلامت سیستم گوارش این غذاها ملین های طبیعی را میل کنید پایگاه خبری لقمه: سلامت سیستم گوارشی یعنی سلامت کل بدن، امیدوارم با همین یک جمله پی به اهمیت این بخش از بدن خود برده باشید. برای سالم نگه داشتن دستگاه گوارش می توانید یکی از این غذاها که ملین های طبیع . . .
با خوردن 5 خوراکی حاوی پتاسیم ریسک سکته را کاهش دهیم پایگاه خبری لقمه: همواره عنوان می شود که با خوردن یک سیب در روز سلامت خود را تضمین کنید. اما چه چیزی در سیب است که به حفظ سلامت بدن کمک می کند.
با خوردن این 8 غذا از مریض شدن جلوگیری کنید پایگاه خبری لقمه: تنها سیب نیست که با مصرف روزانه اش از دکتر دور می مانید! یک مثل انگلیسی است که می گوید an apple a day keeps the doctor away .
میوه هایی که در کاهش التهاب نقش زیادی دارند پایگاه خبری لقمه: طبق مطالعه جدید محققان دانشگاه ایالتی جورجیا، ترکیب طبیعی «رسوراترول» که عمدتاً در مواد غذایی یافت می شود، به توقف التهاب در بدن کمک می کند.
با خوردن شیر سیر درد سیاتیک خود را تسکین دهید پایگاه خبری لقمه: سیاتیک دردی است که افراد زیادی را به رنج انداخته است. عصب سیاتیک طولانی ترین عصب بدن ما است که از پشت لگن شروع و بعد از گذر از ران ها تا انتهای دو پا کشیده می شود.
دیابتی ها حتما نوشیدنی پالوده بامیه میل کنند پایگاه خبری لقمه: مشاوران غذادرمانی و بهداشت عمومی توصیه می کنند که بیماران مبتلا به دیابت حتما نوشیدنی پالوده بامیه میل کنند.
صفحه 8 از 108  اول  قبلی   3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  روغن‌ ماهی و زیتون برای سلامت قلب و عروق مفیدند کارشناس تغذیه مرکز بهداشت استان یزد گفت: روغن ماهی...

  ویتامین K دوست دار استخوان پایگاه خبری لقمه: در حالی که کلسیم و ویتامین D اغل...

  چهار راهکار تغذیه‌ای برای افزایش قوای جنسی اگر مدتی است تصور می‌کنید احساسات عاشقانه و تمایلا...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

حامیان