برای سلامت سیستم گوارش این غذاها ملین های طبیعی را میل کنید پایگاه خبری لقمه: سلامت سیستم گوارشی یعنی سلامت کل بدن، امیدوارم با همین یک جمله پی به اهمیت این بخش از بدن خود برده باشید. برای سالم نگه داشتن دستگاه گوارش می توانید یکی از این غذاها که ملین های طبیع . . .
با خوردن 5 خوراکی حاوی پتاسیم ریسک سکته را کاهش دهیم پایگاه خبری لقمه: همواره عنوان می شود که با خوردن یک سیب در روز سلامت خود را تضمین کنید. اما چه چیزی در سیب است که به حفظ سلامت بدن کمک می کند.
با خوردن این 8 غذا از مریض شدن جلوگیری کنید پایگاه خبری لقمه: تنها سیب نیست که با مصرف روزانه اش از دکتر دور می مانید! یک مثل انگلیسی است که می گوید an apple a day keeps the doctor away .
میوه هایی که در کاهش التهاب نقش زیادی دارند پایگاه خبری لقمه: طبق مطالعه جدید محققان دانشگاه ایالتی جورجیا، ترکیب طبیعی «رسوراترول» که عمدتاً در مواد غذایی یافت می شود، به توقف التهاب در بدن کمک می کند.
با خوردن شیر سیر درد سیاتیک خود را تسکین دهید پایگاه خبری لقمه: سیاتیک دردی است که افراد زیادی را به رنج انداخته است. عصب سیاتیک طولانی ترین عصب بدن ما است که از پشت لگن شروع و بعد از گذر از ران ها تا انتهای دو پا کشیده می شود.
دیابتی ها حتما نوشیدنی پالوده بامیه میل کنند پایگاه خبری لقمه: مشاوران غذادرمانی و بهداشت عمومی توصیه می کنند که بیماران مبتلا به دیابت حتما نوشیدنی پالوده بامیه میل کنند.
آنتی بیوتیک طبیعی شگفت انگیز پایگاه خبری لقمه: هنگامی که به یک عفونت باکتریایی مبتلا می شویم، تعداد اندکی از ما استفاده از گیاهان دارویی را مد نظر قرار می دهند. اما با توجه به تاثیرگذاری آنها در درمان طیف گسترده ای از عفونت ها شا . . .
صفحه 10 از 110  اول  قبلی   5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  رژیم خیلی کم‌چـرب هم عارضه دارد! متاسفانه بسیاری از افراد در جامعه تنها چربی رژیمی ...

  با دندان درد در ایام تعطیل چه کنیم؟ یکی از مشکلاتی که گاهی در ایام تعطیل برای برخی از ...

  مواد غذایی که بدن را سم زدایی می کنند اگر می خواهید وزنتان را کاهش دهید و یا به انرژی بی...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

حامیان