غذاهای تقویت کننده باکتری های سالم روده را بشناسید پایگاه خبری لقمه: به گفته محققان، آنچه که شما می خورید بر باکتری های درون روده تان تاثیر می گذارد و در مقابل بر سلامت کل سیستم بدن شما تاثیر دارد.
پیشگیری از ابتلا به دیابت با خوردن گردو و داشتن رژیم غذایی بهتر پایگاه خبری لقمه: یک مطالعه جدید آشکار نموده است که خوردن گردو در روز می تواند منجر به رژیم غذایی بهتر و بهبود عوامل پرخطر بیماری زا در بین افراد مستعد ابتلا به دیابت شود.
فواید خوردن انجیر در کاهش وزن و فشارخون پایگاه خبری لقمه: مصرف انجیر چه به صورت تازه و چه به صورت خشک حاوی فواید متعددی است.
شنبلیله گیاهی دارویی با خواصی معجزه آسا پایگاه خبری لقمه: یک متخصص تغذیه گفت: شنبلیه و گیاهانی از این قبیل به عنوان داروی کمکی در درمان دیابت نقش دارند.
درمان های غذایی برای مشکل «نفخ» پایگاه خبری لقمه: نعناع به آرامش و شل شدن عضلات دستگاه گوارش و به طور بالقوه تسکین نشانه های گوارشی ناراحت کننده که با سندرم روده تحریک پذیر سرو کار دارند، از جمله نفخ، کمک می کند.
خواص سبزی شاهی برای درمان 6 بیماری پایگاه خبری لقمه: سبزی شاهی حاوی مقادیر بالای ویتامین، مواد معدنی و فیتوشیمیایی هاست.
برای سلامت سیستم گوارش این غذاها ملین های طبیعی را میل کنید پایگاه خبری لقمه: سلامت سیستم گوارشی یعنی سلامت کل بدن، امیدوارم با همین یک جمله پی به اهمیت این بخش از بدن خود برده باشید. برای سالم نگه داشتن دستگاه گوارش می توانید یکی از این غذاها که ملین های طبیع . . .
صفحه 9 از 109  اول  قبلی   4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  آیا با خوردن بستنی سر درد می‌گیرید؟ به نظر شما این حالت نشان دهنده بیماری خاصی است و ن...

  کیک ها خوشمزه هستند ولی ... کیک ‌ها از جمله شیرینی‌ های اشتها برانگیزی هستند ک...

  از این خوشمزه تابستانی غافل نشوید سرطان در دنیا روز به روز به طور پیوسته در بین انوا...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

حامیان