با تصویرگری عاشورا/ کارگاه نقاشی قهوه خانه ای لقمه: کارگاه نقاشی قهوه خانه ای استاد محمود فراهانی در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برپا است.
تهیه و توزیع نذری امام حسین (ع) لقمه: تهیه و توزیع نذری از جمله فعالیتهای عاشورایی در بین عزاداران حسینی در کرمان است.
تهیه و توزیع کلوچه نذری لقمه: اهالی آهنگر محله استان گرگان با آغاز عزاداری سالارشهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به تهیه و توزیع کلوچه نذری می پردازند.
تهیه و توزیع نذری عزاداران اباعبدالله الحسین (ع) لقمه: طعام در شب اول و دوم محرم برای سینه زنان اباعبدالله الحسین (ع) در هیات های مذهبی شهر قم تهیه و توزیع شد.
بازار داغ لبو و باقلا با فرارسیدن فصل سرما بازار لبو و باقلا در قم داغ شده است.
گزارش تصویری / سماورسازان دیروز؛ تعمیرکاران امروز با گذر از کوچه پس کوچه‌ها و محلات و خیابانهای قدیم تهران شاهد مغازه هایی کوچک و خاک نشسته از غبار تاریخ هستیم که صاحبانشان همچنان به پشتوانه ی تجربه و تواناییهای حرفه ای خود در مشاغلی فعالیت دارند . . .
تصاویر: کارگاه تهیه ماهی دودی لقمه:ماهی دودی یک محصول سنتی در برخی کشورها است که با استفاده از شور کردن ماهی به روش مخلوط و سپس دود سرد تهیه می‌شود. ماهی دودی معمولاً در کیسه‌های پلاستیکی در خارج از یخچال نگهداری می‌شود و به صورت . . .
صفحه 42 از 45  اول  قبلی   36    37    38    39    40    41    42    43    44    45   بعدی  
نظرسنجی
نوشیدنی محبوب شما در زمستان چیست؟
  

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  آداب غذا خوردن در سفر از نگاه طب سنتی/برای جلوگیری از آب به آب شدن چه کنیم یک متخصص طب سنتی توصیه کرد: برای پیشگیری از بیماری...

  رژیم لاغری عاقلانه بگیرید یك برنامه غذایی كمتر از 1400 كیلوكالری باعث می‌شود...

  لبنیات کم چرب‌ تر ‌کلسیم بیشتر همه می‌دانند دریافت کلسیم برای حفظ سلامت بدن ضروری...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت