نخستین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی پانزدهم آبان ماه در تهران برگزار می شود پایگاه خبری لقمه: نخستین نمایشگاه بین المللی و تخصصی محصولات پروتئینی و صنایع وابسته (Meatex) پانزدهم تا هجدهم آبان ماه در محل دایمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود و تاکنون 17 درصد نمایشگاه به شرکت . . .
جشنواره مشارکت ملی گردشگری با جایزه 100 میلیون تومانی پایگاه خبری لقمه: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از اعطای وام ۱۰۰ میلیون با کارمزد ۴ درصد به برگزیده بخش ایده جشنواره مشارکت ملی گردشگری خبر داد.
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی در شیراز برگزار می شود پایگاه خبری لقمه: رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس از برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی و نهادها در شیراز خبر داد.
سومین جشنواره غذای دانشجویان دانشگاه ایران برگزار می شود پایگاه خبری لقمه: سومین جشنواره غذای دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایران ویژه دانشجویان دختر در روز پنجشنبه نهم اردیبهشت برگزار می شود.
سومین نمایشگاه اختصاصی ایران در افغانستان گشایش یافت پایگاه خبری لقمه: سومین نمایشگاه اختصاصی ایران در افغانستان چهارشنبه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران، وزیر تجارت و صنایع و وزیر معادن افغانستان در هتل اورانوس کابل کار خود را آغاز کرد.
نخستین گردهمایی صنعت تغذیه و سلامت کشور برگزار می شود پایگاه خبری لقمه: نخستین گردهمایی صنعت تغذیه و سلامت کشور با هدف تجلیل از فعالان این حوزه ، 18 اسفندماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود.
نمایشگاه اختصاصی ایران در روسیه برگزار می‌شود پایگاه خبری لقمه: نمایشگاه اختصاصی محصولات غذایی ایران، اردیبهشت ماه سال آینده در روسیه برگزار می‌شود.
صفحه 4 از 15  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  حقایقی درباره "تاریخ انقضا"ی موادغذایی برای بسیاری از ما بارها اتفاق افتاده که مقابل یخچا...

  تاثیر تغذیه بر تقویت میل جنسی وقتی در مورد سلامت جنسی صحبت می‌شود، پای مسائل زیا...

  ماهی منطقه حافظه مغز را تقویت می کند خوردن تنها یک وعده ماهی، از هر نوعی که باشد، باعث ...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

گزارش و مقالات برگزیده

طعم‌هایی كه امروزمان را خراب كرد یادش بخیر، آن روزهایی كه دلمان لك می‌زد برای رفتن به مدرسه... روزهایی كه تا زنگ تفریح زده می‌شد با اشتیاق به سمت حیاط مدرسه می‌رفتیم و اولین جایی كه سراغش را می‌گرفتیم «بوفه مدرسه» بود.
رفتیم نماز، خودتون بکِشین پولشم خواستین بذارین پایگاه خبری لقمه: «رفتیم نماز، ما نبودیم خودتون بِکِشین، پولشم خواستین بذارین»؛ این جمله را روی دیوار مغازه‌اش در یک برگه نوشته است و هر روز صبح کار و کاسبی خود را با توکل بر خدا شروع می‌کند.
كودكان چاق حس چشایی ضعیف‌تری دارند جوانه‌های چشایی كودكان چاق نسبت به كودكان با وزن طبیعی دارای حساسیت كمتری است.
ارتباط غذا با طول عمر از نگاه قرآن و احادیث امروزه دانشمندان معتقدند که انسان با دور ساختن عوامل مرگ می‌تواند عمر نامحدود داشته باشد. همین مسئله باعث شده تا محققان در محیط آزمایشگاه با بهبود شرایط زندگی، عمر حشره ای را به هشتاد برابر افزایش دهند.

حامیان