همایش تخصصی پلیمرهای پیشرفته در بسته‌بندی مواد غذایی برگزار می‌شود دومین همایش تخصصی پلیمرهای پیشرفته در بسته بندی مواد غذایی در روز چهارشنبه 5 تیر 1392 در انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی كشور برگزار می شود.
اولین حضور ایران در بیست و سومین نمایشگاه محصولات وارداتی شرق چین در سال جاری محصولات صادراتی کشورمان در 30 رویداد و نمایشگاه تجاری در 15 شهر بزرگ چین به مردم این کشور معرفی وازاین طریق بازار مناسبی برای کالاهای ایرانی فراهم شده است.
دومین جشنواره فروش بهاره شیرینی، شکلات، آجیل و تنقلات در مصلی تهران دومین جشنواره فروش بهاره شیرینی و شکلات، آجیل و تنقلات برای اولین بار در سالن‌های تازه ساز مصلی تهران با نام سالن کاج از ۲۵ بهمن الی ۴ اسفند برگزار می‌شود.
متن کامل فراخوان کنگره پژوهشگران و نخبگان ایمنی غذا‎ کنگره پژوهشگران و نخبگان ایمنی غذا - از مزرعه تا سفره ، 30 بهمن ماه در تهران برگزار می شود.
ششمین نمایشگاه بین‌الملللی صنعت نان گشایش می‌یابد ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نان فردا یکشنبه با حضور 10 کشور جهان در تهران گشایش می‌یابد.
سومین جشنواره و نمایشگاه دنیای تغذیه وسلامت خانواده برگزار می شود این جشنواره ونمایشگاه با هدف توجه ویژه خانواده ها به تغذیه سالم و محصولات سلامت محور از تاریخ 24 لغایت 27 بهمن سالجاری در مرکز نمایشگاههای کانون تهران برگزار خواهد شد.
نخستین جشنواره میوه‌های قرآنی آغاز به کار کرد/ عرضه میوه 10 درصد زیرقیمت بازار نخستین جشنواره میوه های قرآنی از روز پنجشنبه به مدت 11 روز در ضلع جنوبی مصلی تهران آغاز به کار کرد.
1    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11   
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  نظم غذایی، کلید درمان اضافه وزن پایگاه خبری لقمه: چند روز پیش بود که دکتر فریدون ع...

  افزایش شانس پدر شدن با تغذیه مناسب پزشکان معتقدند که با چند تغییر ساده در رژیم غذایی‌...

  مواظب باشید یخچال بیمارتان نکند!! با این حال، یخچال ناسالم و یا استفادۀ نادرست از آن...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت