بدون حضور شرکت‌های خارجی نمایشگاه بین‌المللی صنایع لبنی هفته آینده برگزار می شود پایگاه خبری لقمه: نخستین نمایشگاه بین المللی صنایع لبنی در حالی برگزار می‌شود که به گفته دبیر برگزاری این نمایشگاه هیچ شرکت خارجی در این نمایشگاه حضور ندارد.
ششمین نمایشگاه بین المللی محصولات و فناوری کشاورزی آذرماه برگزار می‌شود پایگاه خبری لقمه: ششمین نمایشگاه بین المللی محصولات و فناوری کشاورزی، گیاهی، ارگانیک و صنایع وابسته با شعار فن آوری های نوین، رونق تولید و توسعه صادرات از شانزدهم تا نوزدهم آذرماه برگزار می‌شود.
در مهرماه نهمین نمایشگاه تکنولوژی زیرساخت‌های کشاورزی برگزار می‌شود پایگاه خبری لقمه: نهمین نمایشگاه تکنولوژی زیرساخت‌های کشاورزی مهرماه سال‌جاری در کرج برگزار می‌شود.
سومین نمایشگاه تخصصی صنعت کشاورزی و صنایع غذایی در عشق آباد پایگاه خبری لقمه: سومین نمایشگاه تخصصی صنعت کشاورزی و صنایع غذایی در تاریخ ۲۸ تا ۳۰ مردادماه در عشق آباد برگزار می شود.
نهم شهریورماه همایش تجاری ایران و روسیه پایگاه خبری لقمه: رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت استان تهران گفت: بازار بزرگ روسیه ظرفیت مناسبی برای تولیدات موادغذایی، مصالح ساختمانی و کشاورزی ایران دارد.
نمایشگاه عرضه محصولات استان تهران درکشورهای روسیه و ارمنستان برپا می شود پایگاه خبری لقمه: نمایشگاه عرضه محصولات استان تهران در کشورهای روسیه و ارمنستان با هدف معرفی محصولات ایرانی و آشنایی تجار و تولیدکنندگان با سلایق کشورهای مذکور برگزار می شود.
نخستین نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی پانزدهم آبان ماه در تهران برگزار می شود پایگاه خبری لقمه: نخستین نمایشگاه بین المللی و تخصصی محصولات پروتئینی و صنایع وابسته (Meatex) پانزدهم تا هجدهم آبان ماه در محل دایمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود و تاکنون 17 درصد نمایشگاه به شرکت . . .
صفحه 3 از 15  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  بهترین روش نگهداری و خواص توت فرنگی توت فرنگی می‌تواند استرس را از شما دور کند، ادرار ...

  انگور سردردآور است انگور کالری کمی‌دارد و سرشار از ویتامین C و فیبر ا...

  خوراندن غذای سفره به کودک زیر یک سال، زمینه ساز بروز آلرژی است اغلب شکایت والدین از سرماخوردگی‌های طولانی مدت کود...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

حامیان