میزان فطریه و کفاره اعلام شد زکات فطره امسال طبق نظر اکثر مراجع، برابر با ۶۰۰۰ تومان معادل ۳ کیلوگرم گندم یا ۱۵۰۰۰ تومان معادل ۳ کیلوگرم برنج اعلام شده است که خانواده‌ها بر اساس قوت غالب خود آن را پرداخت می‌کنند.
نخودپلو و سبزیجات؛ غذای ترکیه‌ای مخصوص افطار ماه مبارک رمضان كه می شود همه ما می رویم به دنبال همان غذاهای مرسوم و متداولی كه هر ساله معمولا در ایام روزه داری می پزیم. مهم ترین وی‍ژگی شان هم این است كه مقوی هستند و در ساعات روزه داری ما را - به . . .
بزرگترین سفره افطار تهران در هفته اخیر خیران و نیکوکاران دومین سفره افطار هزار نفری را در خیابان ولیعصر (عج) پهن کردند.
مصرف غذاهای چرب در وعده افطار ممنوع! یک فوق تخصص بیماری‌های گوارش با اشاره به بیماری کبد چرب گفت: این بیماری به خودی خود تهدید کننده نیست، اما ممکن است در طولانی مدت به بیماری‌های مغزی، قلبی یا بیماری‌های کبد منجر شود.
همه چیز درباره روزه‌داری مادران شیرده یک متخصص طب مکمل گفت: مادران شیرده می‌توانند با همراه کردن تغذیه مکمل و غذای همراه با شیر خود، نوزادان را سیر نگه دارند و به روزه‌داری بپردازند.
حتی با ماه رمضان هم می‌توان ژست گرفت؛ منوهای چندصدهزارتومانی افطار برای اعیان! روش معمول این است که معمولاً منوی افطار مختصر در نان و پنیر و گردو و سبز و چای می‌شود و سایر موارد به صورت جداگانه محاسبه می‌شود اما رستوران‌هایی نیز هستند که بشقاب افطارشان را بسیار گران در نظر می‌گی . . .
روش تهیه کازان دیبی؛ دسر لطیف ترکیه‌ای ویژه ماه رمضان برای قالب دسر "کازان دیبی" بهتر است از سینی هایی كه مخصوص پخت باقلواست استفاده كنید البته هر قالب مربع یا مستطیلی هم مناسب است.
صفحه 1 از 34   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  10 خوراکی سالم مخصوص لاغرها چاقی بسیار زیاد و یا کمبود وزن هر دو از جمله موارد...

  مسکن ،میگرن را تشدید می کند یک متخصص مغزواعصاب گفت:زنان 15 درصد بیشتر از مردان...

  وزارت بهداشت اسناد آلودگی میکروبی «دماوند» را منتشر کرد+ عکس مدیران سازمان غذا و دارو با ارائه مستندات جدید، از...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت