۳۰۰میلیون انسان افسرده در جهان/ اهمیت سلامت روان پایگاه خبری لقمه: وزیر بهداشت، گفت: لزوم توجه به موضوع سلامت روان آن‌گاه روشن‌تر می‌شود که بدانیم بیش از ۳۰۰ میلیون نفر در جهان دچار افسردگی و بیش از ۲۶۰ میلیون نفر دچار اختلالات اضطرابی هستند.
پالم از لبنیات و مواد لبنی حذف شد/راهکاری برای کاهش نمک نان پایگاه خبری لقمه: وزیر بهداشت با اشاره به گلایه نانوایان مبنی بر آنکه آرد ایرانی چسبندگی لازم را ندارد و ناچار به استفاده از نمک بیشتری در خمیر نان هستند، گفت: درست است که ما در حوزه گندم خودکفا شده‌ا . . .
واکنش وزیر بهداشت به اظهارات ضدایرانی ترامپ پایگاه خبری لقمه: وزیر بهداشت در واکنش به اظهارات ضد ایرانی ترامپ، انسجام و وحدت ملی را بهترین پاسخ به این اظهارات نابخردانه خواند و گفت: هدف آمریکا، ناامن کردن فضا برای جلوگیری از سرمایه‌گذاری در ایر . . .
سخنگوی وزارت بهداشت در گفت‌وگو با لقمه خبر داد: تاثیر مذاکره با نانوایی‌ها و قنادی‌ها برای کاهش مواد مضر سلامت پایگاه خبری لقمه: سخنگوی وزارت بهداشت از انجام مذاکراتی با برخی اصنافی که گاهی اوقات محصولات مضر تولید می‌کند خبر داد.
تغییرات وزارت بهداشت در دولت دوازدهم پایگاه خبری لقمه: تغییرات مدیریتی در هر یک از حوزه های بهداشت، درمان و سازمان غذا و دارو، به منزله‌ تغییر اولویت‌ها و اهداف اصلی وزارت بهداشت در دولت دوازدهم است.
انتصابات جدید در سازمان غذا و دارو انجام شد پایگاه خبری لقمه: معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو، چند حکم انتصاب برای مدیران سازمان تحت مدیریت خویش صادر کرد.
نمایندگان وزیر بهداشت در شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصوب شدند پایگاه خبری لقمه: وزیر بهداشت در احکام جداگانه‌ای نمایندگان خود در شورای آموزش پزشکی و تخصصی را منصوب کرد.
1    2    3    4    5    6    7    8   
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  رابطه آب سرد و سکته قلبی آب سرد سبب اسپاسم و گرفتگی رگ های قلب می شود و خط...

  آیا گوشت کبابی خطرناک است؟ بهترین روش برای پختن گوشت در وهله اول بخارپزکردن، ...

  تخم مرغ عسلی نخورید تخم مرغ را به صورت آب پز کاملا سفت شده استفاده کنی...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت