536 همت صرفه جویی با مصرف پسماند کشاورزی در خوراک دام پایگاه خبری لقمه: امکان فرآوری و بازگشت سالانه حدود ۲۴ میلیون تن بقایا و پسماندهای بخش کشاورزی و میادین میوه و تره‌بار به جیره غذایی دام و طیور با تدوین و ابلاغ دستورالعمل ضوابط فنی و بهداشتی فراهم شد . . .
ارتقای سرانه مصرف لبنیات با اجرای طرح توزیع شیر در مدارس پایگاه خبری لقمه: رئیس انجمن صنفی گاوداران گفت: توزیع شیر مدارس در ارتقای سرانه مصرف لبنیات، کاهش هزینه های درمان و رونق صنعت دامپروری تاثیر بسزایی دارد که امیدواریم امسال اجرایی شود.
قیمت امروز گوشت مرغ هر کیلو ۷۸ هزار تومان پایگاه خبری لقمه: قیمت گوشت مرغ در بازار در روزهای پایانی هفته نسبت به ابتدای هفته روند کاهشی داشته و به هر کیلو ۷۸ هزار تومان رسیده است.
پیشنهاد برخورد با مرغدارانی که ۹۰ درصد مرغ خود را کشتار نکنند + سند پایگاه خبری لقمه: در وزارت جهاد کشاورزی برخورد با مرغدارانی که حداقل ۹۰ درصد مرغ خود را به کشتارگاه نبرند به عنوان پیشنهاد مطرح است.
در بازدید وزیر جهاد کشاورزی از معاونت امور تولیدات دامی عنوان شد: حفاظت از ذخایر ژنتیکی داخلی و بومی بخش دام و طیور پایگاه خبری لقمه: وزیر جهاد کشاورزی در دیدار با معاونت امور تولیدات دامی بر حفاظت از ذخایر ژنتیکی بومی دام و طیور به عنوان یک فعالیت پایه در کنار توجه به نژادهای باکیفیت دنیا تاکید کرد.
توصیه های جدی سازمان دامپزشکی در مورد تب کریمه کنگو پایگاه خبری لقمه: سازمان دامپزشکی ضمن هشدار نسبت به شیوع بیماری تب کریمه کنگو از مردم خواست توصیه‌های بهداشتی مربوط به این بیماری را رعایت کنند.
نصف شدن سرانه مصرف گوشت قرمز نسبت به سه سال پیش پایگاه خبری لقمه: در حال حاضر که عنوان می شود سرانه مصرف گوشت قرمز کاهش پیدا کرده و به حدود ۶ تا ۷ کیلو گرم به ازای هر نفر در سال رسیده با براورد جمعیتی ۸۵ میلیون نفر نیاز کشور حدود ۵۱۰ هزار تن خواهد . . .
صفحه 1 از 50   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  11 عامل تغذیه‌ای اثرگذار بر افسردگی افسردگی یكی از شایع‌ترین مشكلات بهداشت روان است. ا...

  غذاهایی که دشمن روده‌ اند در حال حاضر در بسیاری از نقاط دنیا، سرطان و از جمل...

  توت سفید برای مبتلایان به دیابت مفید است توت سفید سرشار از املاح معدنی، تانن، مواد چربی و و...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت