دردسرهای مرغ منجمد برای تولیدکنندگان پایگاه خبری لقمه: مرغ منجمدی که با هدف تنظیم بازار عرضه می‌شد این روزها بنا به گفته تولیدکنندگان و برخی مسئولان مربوطه بلای جان مرغداران شده است.
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: ایران دهمین تولید کننده تخم مرغ در جهان می شود/تولید ۱.۲ میلیون تن تخم مرغ در سال جاری پایگاه خبری لقمه: معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی در روز جهانی تخم مرغ از رشد تولید تخم مرغ در ایران سخن گفت و اظهار داشت: تولید تخم‌مرغ از سال ۶۸ تاکنون ۴۰۰ برابر رشد داشته و در سال ۱۴۰۱ ا . . .
تلف شدن ۲۴۰۰ راس گوسفند در چهارمحال و بختیاری در سیل اخیر پایگاه خبری لقمه: مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری گفت: تا روز گذشته ۲۱۰۰ راس گوسفند از عشایر استان در اثر وقوع سیل تلف شده بودند اما شب گذشته نیز در لردگان بخشی از عشایر دچار حادثه و سیل‌گرفتگی ش . . .
جذب نیروهای کار جدید با توسعه بخش کشاورزی/چه موقع صادرات اشتباه است؟ یک کارشناس حوزه کار، بخش کشاورزی را موجب بکارگیری نیروهای کار جدید و رونق تولید و اشتغال دانست اما گفت که صادرات محصولات کشاورزی در شرایطی که تقاضای داخلی برای آن وجود دارد، صحیح نیست و موجب برهم خورد . . .
احتمال افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت گوشت در ماه محرم پایگاه خبری لقمه: نیما حبیب‌فر، عضو هیات مدیره اتحادیه فروشندگان گوشت گاوی، از احتمال افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت گوشت در ماه محرم خبر داد. این در حالی است که اکنون کشور با مازاد تولید بیش از چهار میلی . . .
خرید ۳۷ هزار تن مرغ و تخم مرغ مازاد از نتولیدکنندگان پایگاه خبری لقمه: مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از خرید ۳۷ هزار تن گوشت مرغ و تخم‌مرغ مازاد از تولیدکنندگان خبر داد.
قیمت مرغ و تخم مرغ در بازار به نرخ ستاد تنظیم بازار رسید پایگاه خبری لقمه: نرخ مرغ و تخم مرغ با افزایش قیمت نسبت به روزهای گذشته خود را به نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار نزدیک کرد.
صفحه 1 از 47   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  درمان سرماخوردگی با آویشن/ زنان باردار آویشن نخورند یک متخصص گیاهان دارویی با بیان این ‌که درمان سرماخ...

  اینفوگرافیک / مواد غذایی مضر برای سلامت روده‌ها پایگاه خبری لقمه: در این اینفوگرافیک به هفت ماده غ...

  کودکان ماهی بخورند یا نخورند؟ برخی شواهد حاکی از آن هستند که مصرف ماهی طی باردار...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت