جدیدترین اظهارات درباره سلامت برنج‌ ایرانی مدیرکل نظارت و ارزیابی فرآورده‌های خوراکی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو به اعلام وضعیت سلامت برنج‌های ایرانی پرداخت و اظهار کرد: اکنون صدها تن از هفت برند برنج توزیع شده در شمال کشور توقیف شده است و ن . . .
کشاورزان آمریکایی سویای بیشتری می‌کارند کشاورزان آمریکایی پس از برداشت رکورد بالای ذرت در سال 2013 که کاهش شدید قیمت این غله را به دنبال داشت، تمایل به کاشت سویای بیشتری در سال آینده دارند.
کشف برنج‌آلوده در کرمانشاه رییس اداره نظارت بر موادغذایی، بهداشتی و آرایشی دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه از کشف برنج آلوده ورودی از سایر استان‌ها به کرمانشاه خبر داد.
برنج‌های ایرانی و خارجی شناسنامه‌دار می‌شوند دبیر انجمن برنج گفت: با توجه به اینکه متخلفان به راحتی برنج‌های‌ آلوده وارداتی را به نام برنج ایرانی معتبر در بازار عرضه می‌کنند مقرر شده از سال آینده همه محموله‌های تولیدی و وارداتی با کد رهگیری در . . .
بررسی موضوع آلودگی برنج های وارداتی در کمیسیون کشاورزی مجلس نماینده مردم دزفول، کمیسیون کشاورزی مجلس را مسوول پیگیری و بررسی موضوع آلودگی برنج های وارداتی دانست و گفت: آلودگی و میزان خطرناک بودن این برنج ها دراین کمیسیون در دست بررسی است.
44 تن برنج آلوده منهدم شد سازمان اموال تملیکی از انهدام 44 تن برنج آلوده غیر قابل مصرف به ارزش 750 میلیون ریال در استان آذربایجان شرقی خبر داد.
نخستین طرح تحقیقاتی کشت پاییزه چغندر قند در خراسان رضوی اجرا شد رییس بخش تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: طرح تحقیقاتی توسعه کشت پاییزه چغندرقندر برای نخستین بار در 850 هکتار از دشت های گرم استان به اجرا درآمد.
صفحه 12 از 23  اول  قبلی   7    8    9    10    11    12    13    14    15    16    17   بعدی  آخر
نظرسنجی
نوشیدنی محبوب شما در زمستان چیست؟
  

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  غذاهای مناسب فصل پاییز و طبع سرد افراد یک متخصص طب سنتی با اشاره به بیماری‌های فصل پاییز ...

  عرضه غذاهای بسته‌بندی فاقد مشخصات ممنوع! معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت جزییا...

  تغذیه مناسب برای جوش خوردن شکستگی استخوان غذایی که می‌خورید تأثیر مهمی در سرعت جوش خوردن شکس...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت