نوشیدنی های مفید برای معده را بشناسید پایگاه خبری لقمه: باید بدانید که بر خلاف برخی از نوشیدنی ها که معده را به زحمت می اندازند نوشیدنی های دیگری هم هستند که به کمک این ارگان حیاتی می آیند. با ما همراه باشید تا با نوشیدنی های دوستدار معده . . .
10 غذای پرچرب مهم را در رژیم غذایتان بگنجانید پایگاه خبری لقمه: این غذاهای پرچرب را حتما بخورید شاید وقتی نام چربی را می شنوید مستقیم یاد اضافه شدن وزن و چاقی بیفتید.
درمان سینوس با 9 روش خانگی پایگاه خبری لقمه: درمان سینوس با رعایت نکات و استفاده از روش های درمان خانگی امکان پذیر است. برای درمان سینوس می‌توان از محلول سالین استفاده کرد.
بیماران کبدی شکلات بخورند پایگاه خبری لقمه: بر اساس یک تحقیق مشخص شد مصرف کاکائوی تلخ برای افراد مبتلا به بیماری‌ های کبدی مانند یک مرهم عمل می ‌کند و می ‌تواند درمانی برای بیماری آن ها باشد.
تاثیرات غذای تند بر بدن پایگاه خبری لقمه: در شرایطی که برخی از ما از خوردن غذاهایی که در دستور پخت آنها نام هایی همچون فلفل کاین، فلفل چیلی، فلفل هابانرو و دیگر انواع فلفل های تند دیده می شود، پرهیز می کنیم، مطالعه ای جدید ن . . .
ارتباط رژیم غذایی غربی و افزایش ریسک ابتلا به آلزایمر پایگاه خبری لقمه: مطالعه جدید نشان می دهد فاکتورهای پرخطر ابتلا به آلزایمر با پیروی از رژیم غذایی غربی مرتبط هستند.
جویدن کافی غذا حفاظتی در برابر عفونت های دهانی پایگاه خبری لقمه: محققان دریافتند که جویدن کافی مواد غذایی، باعث آزاد شدن نوع خاصی سلول ایمنی در دهان می شود که مانعی حفاظتی در برابر عفونت های دهانی است.
صفحه 5 از 204  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  لیمو بخورید تا سکته نکنید! پژوهشگران آمریکایی و انگلیسی دریافتند که مصرف لیمو...

  راهکاری ساده برای کاهش درد رویش دندان در کودکان یک متخصص دندانپزشکی کودکان و نوجوانان با تاکید بر ...

  10 نکته برای مصرف بیشتر لبنیات کم چرب گروه لبنیات شامل شیر، ماست، پنیر، و شیرسویای غنی ش...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

حامیان