دارچین با دیابت نوع 2 چه ارتباطی دارد پایگاه خبری لقمه: دیابت یکی از شایع‌ترین اختلالات غدد درون‌ریز است؛ دیابت نوع 2 به صورت سه ناهنجاری پاتولوژیک اختلال در ترشح انسولین، مقاومت محیطی به انسولین و تولید بیش از اندازه گلوکز، مشخص می‌شود. . . .
نوع صبحانه می‌تواندبر نحوه رفتارمان با دیگران تاثیر بگذارد؟ پایگاه خبری لقمه: آیا می‌دانید که نوع صبحانه می‌تواند بر شخصیت ما و نحوه رفتارمان با دیگران هم تاثیر بگذارد؟ صبحانه‌های حاوی کربوهیدرات زیاد،‌ هم تحمل‌پذیری ما را کاهش می‌دهند و هم ما را از نظر رفتاری . . .
پیشگیری از سرطان با رژیم غذایی سالم پایگاه خبری لقمه: رژیم غذایی یکی از عوامل تأثیرگذار‌ در پیشگیری یا ابتلا به سرطان محسوب می‌شود.
بیماران ام اس می‌توانند روزه داری کنند پایگاه خبری لقمه: یک متخصص مغز و اعصاب گفت: بیماری ام اس منعی برای روزه داری ندارد و بیماران با صلاحدید پزشک می‌توانند اقدام به روزه داری کنند.
کاهش ریسک ابتلا به دیابت و چاقی با ۹۰ ثانیه ایستادن پایگاه خبری لقمه: یک متخصص تغذیه بالینی و رژیم درمانی گفت: با ۹۰ ثانیه ایستادن، سیستمهای سلولی و مولکولی که به واسطه انسولین باعث تنظیم قندخون، تری گلیسیرید و کلسترول می‌شوند، فعال شده و می‌توانند ریس . . .
استرس عاملی برای از دست‌دادن دندان پایگاه خبری لقمه: محققان دریافتند استرس عاملی برای از دست دادن دندان است.
مصرف روغن نارگیل ممنوع! پایگاه خبری لقمه: روغن نارگیل به عنوان یک ماده غذایی سالم در تمامی فروشگاه‌ها به فروش می‌رسد. بنا به گزارش انجمن قلب آمریکا روغن نارگیل 6 برابر روغن زیتون دارای سطح چربی‌های اشباع است.
صفحه 3 از 192  قبلی   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت