ارتباط مصرف چای با پوکی استخوان پایگاه خبری لقمه: تــراكم معــدنی اســتخوان در ارزیــابی پــوكی اســتخوان و میزان خطر شكستگی های مربوطه نقش اساسی دارد. پوكی استخوان یا كـاهش تـراكم معدنی استخوان، به عنوان مهمترین فاكتور خطر ز، به وی . . .
تعریف و اثرات اختلالات خوردن پایگاه خبری لقمه: اختلالات خوردن دسته ای از اختلالات روانی بشمار میروند,که بیشترین میزان مرگ و میر را در بین بیماری های روانی به خود اختصاص میدهند .
پیشگیری از سرما خوردگی و آنفلوانزا بامصرف ویتامین D پایگاه خبری لقمه: مصرف منظم مکمل های ویتامین D می تواند به حفاظت از شما در مقابل سرماخوردگی و آنفلوانزا کمک کند.
مصرف کره موجب افزایش ریسک ابتلا به دیابت می شود پایگاه خبری لقمه: طبق یافته های تحقیقاتی، مصرف کره موجب افزایش ریسک ابتلا به دیابت می شود.
خطر مصرف نوشابه های انرژی زا برای سلامت قلب پایگاه خبری لقمه: یافته های مطالعاتی نشان می دهد نوشیدن بیش از اندازه نوشابه های انرژی زا می تواند سلامت قلب را به خطر اندازد.
غذای مفید برای پیشگیری از تبخال زدن پایگاه خبری لقمه: دکتر لادن گیاهی: تبخال با حالتی مانند ذوق ذوق شروع می‌شود و بعد از چند روز تبدیل به زخم می‌شود. درمان‌های رایجی برای تبخال وجود دارد و برخی از مواد غذایی هم به پیشگیری و بهبود تبخال . . .
علل ابتلا به سرطان پانکراس چیست؟ پایگاه خبری لقمه: سرطان پانکراس چهارمین علت متداول مرگ بر اثر سرطان در مردان و پانزدهمین در زنان است.معمولا بین سنین 65تا 79 سال روی می دهد.شروع پیشرفت سرطان پانکراس چندین سال قبل از ظهور علائم ان است . . .
صفحه 1 از 205   1    2    3    4    5    6    7    8    9    10   بعدی  آخر
نظرسنجی

عضویت در خبرنامه
نام :
ایمیل :  
 

  مصرف زیاد زرده تخم مرغ باعث سکته قلبی می‌شود لقمه: مطالعات جدید محققان کانادایی نشان داد که مصر...

  خطرات نوشیدنی های انرژی زا نوشیدنی های انرژی زا می توانند خطرناک باشند. آگاهی...

  ویتامین های گروه ب و بیماریهای قلب وعروق لقمه: آیا می دانید که ویتامین های B باعث کاهش ریسک...

موارد بیشتر...
ورود کاربران
نام کاربر:
کلمه عبور:
یاداوری کلمه عبور عضویت در سایت

حامیان